Довготривала укладка брів

Гарні брови – це неодмінний штрих ідеального макіяжу. Але, щоб правильно укласти волоски щоранку Вам доведеться витратити хвилин 20-30. Для того, щоб отримати бажаний результат, можна подбати про довготривалу укладку, вона допоможе заощадити час на зайву чашку кави.

dolgovremennaa ukladka brovej, laminirovanie brovej, ukladka brovej, ukladka brovej laminirovanie Справжнім must have в цьому випадку можна вважати фіксацію та ламінування волосків у потрібному напрямі. До речі, окрім красивої укладки брови після процедури отримають ідеальний колір та яскраво виражений блиск. Але, і це ще не все, довготривала укладка сприяє також:

  • відновленню волосків ;
  • перетворенню брів;
  • якісному догляду.

dolgovremennaa ukladka brovej, laminirovanie brovej, ukladka brovej, ukladka brovej laminirovanie Особливо незамінна довготривала укладка – ламінування, для жінок, у яких:

  • жорсткі волоски на бровах – самостійно виконувати процедуру щодня, ой як непросто;
  • густі брови - укласти їх для багатьох жінок - просто мука;
  • волоски на бровах ростуть у багатьох напрямках.

Проте є й протипокази, при яких виконання процедури неприпустимо. Зараз ми говоримо про:

  • незагоєні подряпини та садна;
  • алергічні реакції;
  • захворювання інфекційного походження.

 Виконання довготривалої укладки

Брови перед процедурою повністю очищають від косметики, знежирюють та розчісують у потрібному напрямку. Після цього на них наносять спеціальну субстанцію. Вона виглядає як гель і містить тіогліколят амонію. Це сприяє розм'якшенню волосків, та робить їх податливими. Після гелю наносять спеціальну плівку, яку знімають за 15 хвилин. Видаляють суміш за допомогою сухої ватної палички.

dolgovremennaa ukladka brovej, laminirovanie brovej, ukladka brovej, ukladka brovej laminirovanie Потім знову-таки спеціальною щіточкою наносять другий засіб, що нейтралізує дію першого. Його видаляють через 10 хвилин. Після цього виконують фарбування брів і наносять третій засіб. Він повинен містити персикову/арганову олію для забезпечення якісного догляду за бровами.

Так що, якщо у Вас немає протипоказань, то зверніть увагу на довготривалу укладку брів, яка допоможе заощадити час і укласти брови на тривалий термін. А ми, як завжди, чекаємо на Ваші фотографії в коментарях.