Домашній пілінг шкіри рук

Для того, щоб руки виглядали красивими та доглянутими, гарного манікюру недостатньо. Зберегти шкіру рук від передчасного старіння допоможе правильно виконаний пілінг. Причому зробити його можна і в домашніх умовах.

piling ruk, domashnij piling, piling ruk doma, piling

Плюси пілінгу

Виконання ручного пілінгу допомагає стимулювати кровообіг, розгладити шкіру та покращити її тонус. Природні жирні олії, що використовуються під час виконання процедури, зволожують шкіру рук, запобігаючи тим самим її розтріскуванню та висиханню.

Якщо виконувати процедуру пілінгу щотижня можна розраховувати на те, що шкіра Ваших рук завжди залишатиметься гладкою та красивою. Адже наші долоні протягом усього життя зазнають впливу численних агресивних факторів зовнішнього середовища – прибирання та прання, прасування та приготування їжі – всього й не перелічиш. Шкіра рук постійно зіштовхується зі стороннім впливом. Для того, щоб зрозуміти всі процеси, що відбуваються, потрібно враховувати, що на руках, і на долонях зокрема є численні потові залози та практично відсутні сальні залози. piling ruk, domashnij piling, piling ruk doma, piling

Це і стає причиною того, що суха та обвітрена шкіра рук отримує подразнення  і розтріскується після:

  • домашніх клопотів по господарству;
  • сонячних ванн;
  • морозного повітря.

Тому щоб Ваші ручки виглядали доглянутими перед тим як робити в домашніх умовах манікюр не забувайте і про пілінг.

Рецепти засобів для домашнього пілінгу

Для того, щоб зробити правильний пілінг в домашніх умовах, Вам знадобляться:

  • м'яке та ніжне мило – найкраще підійде гліцеринове;
  • ароматна олія. piling ruk, domashnij piling, piling ruk doma, piling

Зволожувати шкіру варто щоразу після того, як Ви помиєте руки. Також не рідше одного разу на тиждень потрібно наносити на шкіру спеціальний захисний крем або мазь.

Мити посуд, підлогу, чистити овочі, тобто виконувати будь-яку роботу по дому потрібно в рукавичках. Вони захистять ніжну шкіру рук від контакту з агресивними хімічними засобами.

За допомогою регулярного жирного пілінгу, виконаного в домашніх умовах, можна відновити м'яку структуру шкіри рук. Якщо шкіра на руках дуже суха – допоможуть спеціальні парафінові ванни.

Процедура домашнього пілінгу

Після того як Ви нанесете на руки пілінг, обережно помасажуйте спочатку одну, потім другу руку. При цьому не забувайте про область зап'ясть, внутрішні сторони долонь та шкіру між пальцями. piling ruk, domashnij piling, piling ruk doma, piling

Масаж повинен тривати кілька хвилин. Після цього руки потрібно вимити чистою водою і, акуратно промокуючи, висушити за допомогою м'якого рушника. Після завершення процедури нанесіть маску або зволожуючий крем.

Спробуйте робити домашній пілінг регулярно і поділіться з нами своїми враженнями в коментарях.