Догляд за руками у зимовий період

 А чи знали Ви, що зимовий і літній манікюр мають відмінності? Які? Зараз я розповім вам про це. А розповім, спираючись на рекомендації чемпіонки світу з класу моделювання нігтів – Ніки Матвєєвої.

uhod za rukami, zimnij uhod za rukami, zima, ruki zimoj, suhie ruki zimoj, ladoni, manikjur Відмінності зимового манікюру від літнього не лише у кольоровій гамі. Якщо влітку перевага надається соковитим та насиченим відтінкам, то взимку більше звертають увагу на благородні відтінки темних кольорів.

Запитаєте чому такі відмінності? Все дуже просто – яскраві фарби вигідно відтінюють засмагу, а на блідих руках у зимовий час виглядають дещо незграбно. Хоча, за великим рахунком, це вся справа особистих смакових уподобань.

Найголовніше тут, щоб ручки завжди були доглянутими. Цілком даремно багато хто думає, що взимку рукам не потрібне зволоження і достатньо буде обходитися тільки живильними кремами. Отже, саме у догляді полягають усі головні відмінності літнього манікюру від зимового. uhod za rukami, zimnij uhod za rukami, zima, ruki zimoj, suhie ruki zimoj, ladoni, manikjur

По-перше, фахівці рекомендують взимку користуватися поживним кремом із мінімальним вмістом води. Але головний секрет полягає в тому, що поживний засіб слід наносити задовго до того, як Ви вийдете на вулицю. В іншому випадку, ефект вийде таким же, якби вийшли на мороз з мокрими руками. В результаті цього на руках з'являтимуться запалення та мікротріщини. uhod za rukami zimoj, zimnij uhod za rukami, uhod za kozhej zimoj

Певний результат у розв'язанні такої проблеми можуть надати народні засоби. Наприклад ванни з соку редьки, або обгортання різними фруктовими масками. Однак, багато скептично ставляться до рецептів природи та вважають за краще користуватися інноваційними рішеннями б'юті індустрії. Створені нею професійні лінії для зимового догляду за руками містять усі необхідні для шкіри рук інгредієнти:

  •        фосфоліпіди;
  •        вітаміни групи A, B1, B2, Е;
  •        олії авокадо.

За допомогою всіх вищеперелічених інгредієнтів забезпечується комплексний повноцінний догляд за шкірою рук, що включає:

  •        протистояння старінню шкіри;
  •        забезпечення пружної гладкості;
  •       збільшення захисних функцій;
  •        відновлення обміну речовин;
  •        харчування.

Якщо через будь-які причини шкіра рук вже перебуває в жалюгідному стані, то одним тільки поживним кремом обійтися не вийде. Для регенерації шкіри доведеться на ніч робити ручкам спеціальну маску. Для цього на чисті руки наноситься глибокий шар поживного крему, зверху на нього одягаються рукавички з целофану, потім – теплі рукавички. Так і вирушаємо спати. Таке тепле укутування рук сприяє тому, що пори розширюються, а теплий розріджений крем проникає в глибинні шари шкіри. uhod za rukami, zimnij uhod za rukami, zima, ruki zimoj, suhie ruki zimoj, ladoni, manikjur

В принципі, не дивно, що від сухого повітря у квартирах з батареями, що постійно працюють, шкіра починає розтріскуватися і сохнути. Як варіант було б непогано встановити у квартирі зволожувач для повітря.

Чи зміцнює нігті спеціальна емаль?

Часто жінок цікавить, чи допомагає зміцнити та захистити нігті від зимових морозів спеціальна емаль. І в першу чергу тут слід звернути увагу на те, що по суті, емаль це той самий лак для нігтів і особливого змістовного навантаження назва не несе.

Звичайно ж, всі якісні лаки та емалі, призначені для зміцнення нігтів або їх лікування певною мірою виконують своє призначення. Також помітно менше дається взнаки і їх шкідливий вплив на нігті, це пояснюється тим, що такі засоби не містять формальдегід. зимовий догляд за руками

Що стосується вітамінів, які входять до їх складу, то цілком логічно, що вони не можуть виконувати свої функції на всі сто відсотків тільки через те, що не здатні в повному обсязі проникнути всередину нігтьової пластини. Всім, напевно, відомо, що вітаміни ефективні тільки тоді, коли приймати їх усередину.

Користуйтеся порадами відомого майстра, і Ви зможете захистити в зимову пору свої руки та нігтики. А можливо у Вас є якісь власні секрети зимового догляду? Діліться ними у коментарях.