Догляд за пересушеними віями

Процедура ламінування вій вже давно стала звичною. У більшості випадків все відбувається без будь-яких побічних ефектів і жінка, що вийшла з салону, насолоджується красою витонченого вигину вій. Але, трапляються й неприємності – після ламінування кінчики вій пересушені. Як упоратися з цією проблемою ми зараз і поговоримо.

resnicy Восстановлення, Восstanovlenie resnic, krasivye resnicy, resnicy виpadajut posle laminirovanija

Чого не можна робити з пересушеними кінчиками вій

Багато модниць намагаються відразу ж позбутися пересушених кінчиків своїх вій. Більшість відразу ж хапаються за ножиці, щоб обстригти їх. Але робити цього категорично не рекомендується. Так само як лешмейкери не радять намагатися повернути віям привабливий вигляд за допомогою щипців. Завиваючи вії, ви ще більше зашкодите їм. До речі, фахівці рекомендують на час відновлювального періоду утриматись навіть від використання звичайної туші. Особливо це стосується тих жінок, які звикли накладати туш в кілька шарів - під їх вагою пошкоджені вії й зовсім можуть відвалитися.

Як відновити пошкоджені кінчики вій

Для того, щоб вії відновлювалися максимально швидко, їм потрібне правильне харчування. І, одним з найкращих засобів для цього заслужено вважається рицинова олія. Якщо ви щовечора змащуватимете вії цим засобом, відновлення їх проходитиме набагато швидше. Олія живить волоски, з кожним днем вони стають все міцнішими й міцнішими. Олію наносять на вії за допомогою спеціальної щіточки та залишають на ніч. Вранці вії дбайливо промивають теплою проточною водою.

Коктейль для відновлення вій

Якщо ж ви не полінуєтеся, то без проблем зможете приготувати дивовижний цілющий засіб для відновлення вій у домашніх умовах. Для цього вам знадобиться:

  • реп'яхова олія – 1 столова ложка;
  • рицинова олія – 1 столова ложка;
  • олія авокадо - 1 столова ложка.

Ретельно змішайте у невеликій скляній баночці всі інгредієнти та наносьте засіб на вії двічі на день – вранці та ввечері. Засіб залишайте на віях хвилин на 15, а після цього змивайте чистою теплою водою. Курс лікувальних процедур – два тижні. Відразу ж після цього ви почнете помічати як пусті місця покриваються новими пухнастими віями.

Що робити, якщо поламані вії випадають

Трапляється, що пересушені вії можуть почати випадати. У такому разі насамперед слід оцінити масштаб трагедії. Якщо вії випадають сильно, вам доведеться настроїтися на тривалий відновлювальний період. До речі, у нормі щодня випадають від 2-х до шести вій, так що за такої кількості турбуватися не варто. Якщо ж кількість вій, що випадають більша, можна задуматися про пошкодження цибулини під час ламінування.

На практиці таке може статися через надто близьке нанесення засобу до цибулин. Засіб перепалює їх і це призводить до випадіння. Не варто намагатися одразу ж робити нарощування, щоб приховати «прогалини», що з'явилися. Клей та нарощені пучки штучних вій повністю занапастять ваші рідні.

Як правильно вмиватися

Може здатися дивним, але якщо вії зламані й почали випадати процедура вмивання також має бути особливою. По-перше, ви повинні геть-чисто забути про застосування ватних дисків. Вони ще більше зашкодять вашим віям. Вмивайтеся чистою проточною водою і намагайтеся здійснювати якомога менший тиск на волоски.

Сподіваємося, за допомогою наших порад ви зможете відновити гарні вії вже найближчим часом. І, як завжди, чекаємо на вас фотографії з результатами відновлення.