Догляд за бровами після татуажу

Те, що свої брови не мають ідеальної форми, зараз уже не турбує жінок. Для того, щоб гарантувати собі жіночний образ і неповторну чарівність можна вищипувати брови, коригувати їх форму і густоту або звернутися до техніки татуажу.

uhod za brovjami posle tatuazha, tatuazh brovej, uhod posle tatu brovej, brovi i tatu Але для того, щоб результат вийшов красивим і зберігався протягом тривалого часу, бровам необхідний якісний догляд після татуажу. Про те, що він включає, ми зараз і поговоримо.

Легкий рух і злет брів може моментально висловити будь-які людські емоції – радість, гнів, здивування та обурення. Брови можуть повністю змінити вираз обличчя. Якщо брови недоглянуті вони можуть додати жінці зайвих років і значно зістаріти її. Звісно, такий результат не сподобається нікому. uhod za brovjami posle tatuazha, tatuazh brovej, uhod posle tatu brovej, brovi i tatu

Водночас красиві брови з кокетливою, а найголовніше - правильною формою, що підходить до овалу обличчя, блискуче відображають молодість і красу, демонструють бездоганність рис своєї власниці. Останнім часом у бровістів дуже популярна техніка татуажу. Але, щоб після процедури брови й надалі мали чудовий вигляд, їм необхідний особливий догляд.

Види татуажу

uhod za brovjami posle tatuazha, tatuazh brovej, uhod posle tatu brovej, brovi i tatu Для того, щоб визначитися з правилами догляду, необхідно звернути увагу на те, що татуаж буває різним – волосковим та виконаним у вигляді м'якої розтушовки. За допомогою волоскового татуажу домальовуються додаткові волоски, які додають густоти на потрібних ділянках брови. Його використовують для корекції форми та надання бровам яскравих чітких контурів. За допомогою яскравого розтушування брови отримують м'який, тонований ефект.

uhod za brovjami posle tatuazha, tatuazh brovej, uhod posle tatu brovej, brovi i tatu Догляд – як правильно

Правильно доглядати брови після татуажу зовсім не складно. Головне, дотримуватися при цьому найголовніших рекомендацій бровистів. Про них ми зараз і поговоримо.

  • Не варто засмагати під палючим сонцем доти, поки шкіра після татуажу не відновиться повністю. Найкраще не виходити на сонце кілька тижнів після процедури.
  • Відмовтеся від відвідування лазні, сауни та соляріїв. Те саме належить до відвідування басейнів і відкритих водойм до моменту повного відновлення шкірного покриву.
  • Не обробляйте шкіру ви області брів скрабом, масками та кремами.
  • Щодня наносьте на брови протизапальну мазь. Найбільш підходящу для Вашого типу шкіри порадить майстер-бровіст. Як варіант можна використовувати мазь від опіків, актовегін, солкосерил чи гідрокортизонову мазь. uhod za brovjami posle tatuazha, tatuazh brovej, uhod posle tatu brovej, brovi i tatu
  • У жодному разі не можна забирати/віддирати зі шкіри скоринки, які утворюються після татуажу - вони обов'язково повинні відриватися і сходити самі.

Також фахівці рекомендують не зволожувати шкіру в цій галузі, навіть якщо Ви й виконували цю процедуру регулярно раніше. Не тріть шкіру ні руками, ні серветками, ні тим паче рушником.

Якщо відразу після татуажу Ваші брови виглядають не дуже натурально, не впадайте у відчай. Природний вигин брів відновиться, коли пройде відновлення шкірного покриву на бровах. Якщо ж Ви вже робили татуаж і маєте власні секрети догляду за бровами після нього – обов'язково поділіться з нами у коментарях.