Дизайн нігтів в об'ємі 

Звичний образ часто набридає і всім нам хочеться чогось нового – зачіски, макіяжу та, звичайно ж, манікюру. Нетрадиційні варіанти нейл-дизайну дозволяють виділитися з натовпу або ж сяяти на вечірці, привертаючи погляди оточуючих. Ідеально для цього підходять об'ємні варіанти манікюру. Про них ми зараз і розповімо.

trehmernyj manikjur, manikjur ob#emnyj, ob#emnyj design manikjura, kreativnyj manikjur, modny manikjur

Поява об'ємного дизайну нігтів

Появу об'ємних варіантів дизайнерського виконання нігтів безпосередньо пов'язують з появою епатажних кутюр'є, які не тільки вбирали моделей на подіумі в хитромудрі вбрання, а й робили їм креативний об'ємний манікюр. Так і «оселилися» на жіночих ногах стильні тривимірні елементи, до речі, з модних подіумів вони дуже швидко переїхали у звичайні манікюрні салони.

Особливості тривимірного манікюру

Сама епатажність об'ємного манікюру говорить про те, що його нанесення може бути доречним далеко не завжди. Наприклад, якщо нанести тривимірне ліплення на нереально довгі нарощені нігті, то великий ризик того, що такий манікюр виглядатиме безглуздо, а в деяких випадках навіть вульгарно. trehmernyj manikjur, manikjur ob#emnyj, ob#emnyj design manikjura, kreativnyj manikjur, modny manikjur

Так що, зважившись на тривимірне покриття на нігтях, головне - дотримуватися гармонії. Рекомендується прикрашати таким дизайном не всі нігті відразу, оберіть один два нігті. Такий дизайн буде вельми екстравагантним і разом з тим не викличе відрази. Доречний він буде навіть для щоденного носіння, водночас підійде і для барвистої вечірки. Правда, якщо все ж таки ви вирішите прикрасити всі без винятку нігті, то найкраще такий дизайн підійде до будь-якої урочистості - весілля, Дня народження або ювілею.

Техніка виконання об'ємного дизайну нігтів

Найпростіше наносити об'ємний малюнок за допомогою акрилової пудри. На сьогодні це найпопулярніший матеріал, за допомогою якого можна «зліпити» нігті. Для того, щоб дизайнерська робота довше радувала вас, наносити її варто також на підкладку з акрилу. trehmernyj manikjur, manikjur ob#emnyj, ob#emnyj design manikjura, kreativnyj manikjur, modny manikjur

Техніка виконання даного дизайну така:

  • робимо класичний або апаратний манікюр ;
  • знежирюємо нігті та наносимо на них праймер;
  • виконуємо акрилове нарощування – можна використовувати форми чи трипси;
  • надаємо пластинам бажану форму;
  • приступаємо до моделювання.

Для того, щоб почати моделювання, вам потрібно буде підготувати ліквід (мономер), потрібні відтінки акрилової пудри, синтетичний пензлик з гострим кінчиком (як варіант можна вибрати дотс), апельсинові палички.

Далі ліквід перемістіть у маленьку місткість, простежте, щоб вона не була металевою. Змочений у рідині пензлик мазніть у пудру. Наносьте пудру на ніготь, створюючи малюнок. Якщо відразу малювати на нігтьовій пластині вам ще страшно, спробуйте використати для її нанесення папір чи фольгу. Головне, щоб усі дії були швидкими, тому що акрил має властивість дуже швидко остигати. Також швидко потрібно створювати акрилові елементи перфорації. trehmernyj manikjur, manikjur ob#emnyj, ob#emnyj design manikjura, kreativnyj manikjur, modny manikjur

Якщо ви створювали об'ємну фігурку не на нігті, а на папері або фользі, то перенесіть її на ніготь, попередньо капнувши на нього трохи спеціального клею. Акуратно, трохи натискаючи, закріпіть фігурку. Коли робота з об'ємним малюнком закінчена, покрийте ніготь шаром акрилового гелю – це дозволить захистити дизайн і зробить ніготь міцнішим.

Де найкраще розміщувати акриловий малюнок

Обов'язково слідкуйте за правильним місцем розміщення об'ємного дизайну на нігті. Фахівці не радять розташовувати його в зоні кутикули, на кінчику нігтя, що відростає, або в зоні запила. Саме в цих місцях уся ваша дизайнерська творчість зруйнується дуже швидко. Вибирайте середину нігтя або ніготь біля основи, там дизайнерському рішенню вашого манікюру пощастить довше пожити.

А ви вже пробували хоч раз створювати неймовірно красиві дизайнерські варіанти об'ємних нігтів? Якщо так – чекаємо фотографії ваших нігтиків у коментарях.