Дистихіаз – додатковий ряд натуральних вій

Красуня Елізабет Тейлор притягувала захоплені чоловічі погляди й заздрісні погляди жінок лише одним помахом своїх напрочуд розкішних вій. Однак, далеко не всім відомо і зараз – що така краса не була результатом численних нанесених шарів туші чи процедури нарощування або ламінування (про які, до речі, у ті роки й не здогадувалися).

 

Вії Елізабет Тейлор

Причиною об'ємних вій зірки став ген FOXC2, що мутував - порушення, яке сучасна медицина називає дистихіазом. То чим же вважати це рідкісне захворювання – карою божою чи небесною нагородою?

Генетичне порушення

Відповідь на це питання дуже неоднозначна. З одного боку можна уникнути необхідності використовувати кілограми туші, з іншого – у деяких випадках дистихіаз може вимагати хірургічного втручання. Помилкова транскрипція шістнадцятої хромосоми може викликати зростання «зайвих» вій в області, де вони викликатимуть сильне подразнення. У особливо небезпечних випадках операція єдиним способом уникнути порушення зору. Причина в тому, що іноді вії вростають просто в око. dvojний rjad resnic, ob#emnye resnicy, resnicy Jelizabet Tejlor, distihiaz, ob#emnye resnicy

Терапевтичні процедури

Якщо негативні наслідки дистихіазу було помічено і лікар підтвердив необхідність операції, потрібен попередній терапевтичний курс. Лікування полягає у застосуванні очних крапель та антибіотиків. Головною його метою є підготовка очей до операційного втручання та захист їхньої рогівки від проникнення вірусів та патогенних бактерій. Після попереднього етапу починається безпосереднє лікування, першим варіантом якого і є операція.

Хірургічна операція

Перед проведенням операції повіки пацієнта заморожують за допомогою спеціальних засобів. Це робиться для того, щоб уникнути дискомфортних почуттів, що виникають під час втручання. Далі хірург приступає до видалення ураженої частини слизової оболонки. Якщо тільки згадка про операцію викликає страх, можете спробувати погодити з лікарем можливість застосування більш щадного способу - лазерної епіляції. dvojний rjad resnic, ob#emnye resnicy, resnicy Jelizabet Tejlor, distihiaz, ob#emnye resnicy

Епіляція лазером

Навіть назва цієї процедури звучить менш страшно, ніж хірургічна операція. Щодо больових відчуттів, то тут буває по-різному. Одні пацієнти відчувають лише легке пощипування, інші говорять про сильний дискомфорт. Отже, варто замислитись і заздалегідь обговорити з лікарем можливість знеболювання. Особливо це важливо для людей, які відрізняються підвищеною чутливістю. Але, у будь-якому випадку, як зі знеболюючими препаратами, так і без них можна говорити про високу ефективність цього способу видалення зайвого другого ряду вій.

Самостійне видалення

Тут діяти доведеться на свій страх і ризик, бо жоден косметолог і тим більше лікар не порадить виконувати таку небезпечну процедуру в домашніх умовах. Занадто високий ризик того, що Ви можете ще більше нашкодити себе, пошкодивши слизову або рогівку або, що ще гірше – інфікувавши око. На відміну від фахівця у Вас немає відповідного досвіду роботи з такими делікатними ділянками слизової оболонки. dvojний rjad resnic, ob#emnye resnicy, resnicy Jelizabet Tejlor, distihiaz, ob#emnye resnicy

Та й справжнім лікуванням такі самостійні спроби позбутися зайвого ряду вій, називати теж не можна. Це лише тимчасове видалення, яке доведеться повторювати регулярно, у міру відростання нових вій.

Тож навряд чи подвійний ряд вій можна назвати подарунком долі. Правда, в деяких випадках все-таки буває таке, що розташування подвійного ряду вій зовсім не травмує очі, і його щаслива володарка буде підкорювати чоловіків образом фатальний жінки з шикарним поглядом. А може, ми зараз говоримо саме про Вас чи про когось із Ваших близьких? Якщо у житті Вам доводилося зустрічатися з дистихіазом – поділіться з нами своїми враженнями.