Депіляція транссексуалів – особливості

Як трансгендери, так і транссексуали зіштовхуються з однією і тією ж проблемою – як максимально швидко та бажано – назавжди позбавити своє тіло від зайвого волосся. По суті, механізм їх оволосіння схожий з волосками, що ростуть на тілах жінок, які страждають на гірсутизм.

depiljacija, depiljacija transeksualam, osobennosti depiljacii pri smene pola, lazernaja depiljacija, shugaring Звичайно ж, для тих, хто спочатку був чоловіком, надмірна волохатість не вважається ні порушенням, ні захворюванням. Причинами зростання термінальних товстих волосків на обличчі та тілі транссексуалів є тестостерон – гормон, що виробляється у надниркових залозах. Його вільні молекули, потрапляючи у глибинних шарах шкіри під вплив ферменту 5α-редуктази, перетворюються на надзвичайно потужний андроген – дигідротестостерон . Саме він і є найсильнішим каталізатором росту волосся.

Що пропонує сучасна косметологія

depiljacija, depiljacija transeksualam, osobennosti depiljacii pri smene pola, lazernaja depiljacija, shugaring Сучасна косметологія пропонує величезний вибір доступних засобів, що відрізняються між собою і методом виконання, і вартістю. Вибираючи між лазерною та електроепіляцією чи голінням, варто звернути увагу на інші процедури з менш «гучними назвами». Кожна з процедур, без сумніву, має як свої певні переваги, так і недоліки.

Таблетоване гормональне лікування спрямоване в першу чергу на руйнування ферменту 5α-редуктази та втручання у його природну реакцію з тестостероном. Результати цілком задовільні, проте, можливі побічні явища як зниження лібідо (ерекції).

Бритва або крем для депіляції - як правило, не підходять оскільки волосся після цих процедур відростає дуже швидко. depiljacija, depiljacija transeksualam, osobennosti depiljacii pri smene pola, lazernaja depiljacija, shugaring

Укорочення стрижнів волосків – метод дешевий і практично безболісний, побічними явищами можуть бути фолікуліт, подразнення та надмірна сухість шкіри.

Хімічне уповільнення росту та вилучення волосся – метод дієвий, але можливий початок процесу переродження пушкових волосків у термальні, та вростання волосків. До того ж процедура дуже болісна.

Шугаринг і воскова депіляція працюють добре, але, наприклад, на шиї методики не використовуються через сильну чутливість шкіри в цій зоні. Та й ефект від ваксингу та шугарінгу проявляється надовго далеко не у всіх.

depiljacija, depiljacija transeksualam, osobennosti depiljacii pri smene pola, lazernaja depiljacija, shugaring Коагуляція судин – відсікання волосяної фолікули від живлячої її мікросудини, відбувається на стадії активного росту волосків. Процедуру виконують за допомогою електроструму або інтенсивного ІЧ-випромінювання.

depiljacija, depiljacija transeksualam, osobennosti depiljacii pri smene pola, lazernaja depiljacija, shugaring Варто звернути увагу на те, що у разі необхідності для видалення зайвого волосся на тілі у транссексуалів часто застосовується поєднання одразу двох або кількох методів. Це посилює ефект від процедури та дозволяє позбутися зайвих волосків на тривалий період.

Сучасна косметологія дозволяє підібрати оптимально підходящий метод будь-якій людині. Так що, Ви неодмінно знайдете той, який підійде Вам особисто. Успіхів Вам і чекаємо на відгук про процедуру в коментарях.