Депіляція SKIN'S революційне рішення сезону 2020

Революційне рішення світової косметології - депіляція методом SKIN'S прийшла і на наші терени. Високоякісні інноваційні полімери вже гідно оцінили жителі Європи, Азії та Америки.Тож у чому ж відмінності «бразильського методу» від інших способів позбавлення від зайвої рослинності на тілі?

depiljacija, revoljucionnaja depiljacija, depiljacija po metodiці SKIN'S, revoljucija у сфері depiljacii, метод SKIN'S

Переваги SKIN'S

Познайомившись із цим методом ближче, а якщо чесно, спробувавши його особисто на собі, можу сміливо стверджувати, що SKIN'S – це суцільні плюси. І ось найочевидніші з них:

  • не обпікає шкіру;
  • не травмує;
  • вирішує надскладні завдання;
  • легко видаляється;
  • виконується швидко;
  • ефект миттєвий;
  • має гарний вигляд.

Оптимальна температура полімерів, у момент їх нанесення на тіло, максимально близька до нормальної температури людини. Тому коли склад наноситься на шкіру, він викликає виключно приємне враження. Це не тільки робить процедуру приємною та комфортною, але й повністю виключає ризик появи подразнень, а тим більше опіків. depiljacija, revoljucionnaja depiljacija, depiljacija po metodiці SKIN'S, revoljucija у сфері depiljacii, метод SKIN'S

Обволікаючи кожну волосинку окремо, полімерний склад не зіштовхується з верхніми клітинами шкіри й, відповідно, не знімає їх під час виконання процедури. Це зводить до мінімуму можливі больові відчуття. Шкіра відразу після такої депіляції м'яка і зволожена.

Як правило, депіляцію роблять на трохи відрослих волосках, але методика SKIN'S чудово показує себе і на надкоротких волосинках її можна проводити вже через 2 дні після того, як ви поголили ноги. З її допомогою можна видалити навіть вросле волосся. Діє надзвичайно делікатно, що дозволяє використовувати її навіть на надчутливій шкірі. Підходить людям, які страждають на фолікуліт. depiljacija, revoljucionnaja depiljacija, depiljacija po metodiці SKIN'S, revoljucija у сфері depiljacii, метод SKIN'S

Пластичний та надзвичайно м'який депілятор дуже легко знімається зі шкіри. Безперечно, це дуже подобається самим жінкам, та й майстри салонів не перенапружуються під час виконання процедури.

Швидкість проведення депіляції за методикою SKIN'S просто вражає. Навіть на найскладнішу та глибоку обробку ніжної зони бікіні у майстра піде не більше 15 хвилин. А депіляція на інших ділянках тіла виконується у два рази швидше в порівнянні з іншими різновидами. depiljacija, revoljucionnaja depiljacija, depiljacija po metodiці SKIN'S, revoljucija у сфері depiljacii, метод SKIN'S

Про ефективність методики свідчить факт того, що її системне застосування дозволяє милуватися гладкою та доглянутою шкірою не менше 6 тижнів. І, на закінчення перерахування очевидних плюсів, найголовніший з них (принаймні, на мою думку) – краса. Причому йдеться не лише про красу ідеально гладкої шкіри після проведення процедури.

Приємна краса

Краса SKIN'S у всьому. Це і приємний аромат полімерної суміші, і приємна на дотик шовкова структура полімерів з восковим складом. Тут буквально все, від А до Я виглядає та відчувається шикарно та дуже естетично. Таким чином, нове рішення косметологів у сфері воскової епіляції безперечно перевернуло з ніг на голову усі звичні поняття про те, як має виглядати та проводитися процедура епіляції. методика депіляції

До речі, творці методу подбали й про різноманітність складів, підібравши оптимально придатні для кожного виду та етапи видалення зайвої рослинності на тілі. Я звичайно, як і багато хто з вас чула про нові віяння, які передбачають припинити змінювати свою зовнішність й перестати позбавлятися зайвого волосся на тілі. Але, скажу чесно, особисто мені він не до вподоби. Я, як і раніше, хочу, щоб моя шкіра виглядала ідеально гладко.

Чи згодні ви зі мною? Якщо комусь із вас вже пощастило спробувати на собі методику SKIN'S – поділіться з нами своїми враженнями. А може вам відомий ще цікавіший метод депіляції?