Депіляція плівковим воском

Виробники вивели на ринок новий засіб для депіляціїгранульований плівковий віск. Гранули робочого складу плавляться під впливом високих температур. Після того, як вони потрапляють на шкіру гранули трансформуються в особливу пластичну масу, що захоплює відразу багато волосків.

depiljacija, plenochny vosk, granuly plenochnogo voska, depiljacija voskovými granulami

Унікальна формула гарячого плівкового гранульованого воску відрізняється практичністю, ключовою особливістю якої є ще й повна безпека.

Чому гранульований віск краще за інші способи ваксингу

Зручний та економічний засіб розм'якшується спеціальним воскоплавом. Після цього його можна елементарно розподілити по робочій поверхні спеціальним косметичним шпателем. Саме рівномірний розподіл робочої маси та покриття тонким шаром і забезпечують економну витрату суміші.

Крім цього, багатьом жінкам подобається те, що процес такої воксації на 100% екологічний. Гранули гарячого воску зовсім не містять хімічних елементів і консервантів. Усі складники натуральні. depiljacija, plenochny vosk, granuly plenochnogo voska, depiljacija voskovými granulami Відповідно, суміш гарантує:

Окремо виробники подбали про людей, які страждають на алергію. Для них випущені спеціальні гіпоалергенні гранули воску. Температура плавлення твердого гранульованого воску всього 42°C, що виключає ризик отримання опіків під час проведення процедури воксації.

Ефективність гранул

Ефективність використання гранул воску забезпечується унікальною структурою робочого складу. Маса м'яка і дозволяє надійно обволікати навіть найменші та найтонші волоски. Це дуже важливо, особливо коли йдеться про обробку пахв або зони бікіні.

depiljacija, plenochny vosk, granuly plenochnogo voska, depiljacija voskovými granulami

Проте плівковий віск має протипоказання до застосування. До них відносяться:

  • період менструацій;
  • вагітність та годування груддю;
  • видимі ушкодження шкірного покриву;
  • цукровий діабет;
  • сонячні опіки;
  • папіломи та бородавки;
  • варикоз.

Якщо Ви спостерігаєте в себе одне з перерахованих вище явищ, від використання воску в гранулах краще відмовитися.

Виконання процедури

Перед виконанням процедури ретельно очистіть шкіру. Використовуйте для цього дитяче мило та мочалку. З розпарених пір волоски видалятимуться легше. Обробіть шкіру тальком, він зменшить зчеплення клейкої плівки з тілом.

depiljacija, plenochny vosk, granuly plenochnogo voska, depiljacija voskovými granulami

Розмістіть гранули воску у воскоплаві та залиште там на 20 хвилин. Після того, як матеріал досягне консистенції рідкої сметани, приступайте до роботи. Нанесіть масу на тіло і розподіліть по поверхні, що обробляється. Через 15 секунд візьміться за край застиглої плівки та різким рухом зірвіть її.

За допомогою спеціальної рідини видаліть залишки плівки, зволожте шкіру кремом зі знеболюючим ефектом. Успіхів Вам і, як завжди, чекаємо на Вашу думку та фотографії в коментарях.