Депіляція ниткою

Чоловіки та жінки займалися видаленням небажаного волосся протягом століть. У сучасному світі, почувши слово «депіляція» люди переважно уявляють собі гоління, видалення волосся воском, кремом, або шугаринг.

Але сьогодні я хочу познайомити вас з ще одним, безпечнішим, нетоксичним видом депіляції, який бере свої витоки в стародавніх культурах, але повертає колишню популярність у наші дні. Отже, поговоримо про депіляцію ниткою. depilyaciya volos, depilyaciya nitkoy, visshipivanie nitkoy, depilyaciya

Вважається, що традиція депіляції ниткою прийшла до нас з індійської та перської культур, але насправді її витоки сягають далеко в історію. В Ірані така депіляція стала майже урочистим ритуалом для особливих випадків, таких як весілля. А в Персії депіляція брів ниткою була знаком того, що молода дівчина стає жінкою. Складно визначити фактичну країну походження ниткової депіляції, оскільки багато традицій цих культур змішалися на початку історії. Основою культурного обміну здебільшого Сходу служили торгові шляхи, якими мігрували як товари, так і звичаї.

депіляція ніткой, сходня депіляція

Існує стародавня легенда про депіляцію ниткою: в династії Суї, сім'я однієї дівчини хотіла врятувати дочку від відправлення до палацу як служниці. Вони повністю продепілювали її обличчя, а потім нанесли багато макіяжу. Ніхто не впізнав її, і через якийсь час вона була успішно доставлена до будинку свого нареченого і стала гарною дружиною. depilyaciya nitkoy, visshipivanie nitkoy

Вищипування ниткою - це швидке та безболісне рішення для видалення волосся, з тривалим ефектом. Ця процедура дозволяє висмикувати волоски з коренем, завдяки цьому ефект тримається довго. Такий метод є дуже гігієнічним та екологічно сприятливим. Майстер використовує тільки чисті нові нитки, а старий матеріал викидається відразу після обробки. Часто, медичні показання та наявність алергії підштовхують людей до такого способу депіляції. Більшість дерматологів радять  використати саме цей метод видалення волосся людям з акне.

depilyaciya gubi, depilyaciya nitkoy

На яких ділянках тіла може бути проведено процедуру?

 • Брові
 • Бакенбарди
 • Губа
 • Підборіддя
 • Шия
 • Пальці

Переваги депіляції ниткою:

 1. Це дуже гігієнічно. Тільки нитка торкається шкіри, та й вона буде викинута відразу після використання. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про якість дезінфекції інструментів.
 2. Відмінно підходить для людей із «проблемними» бровами. Депіляція ниткою видаляє навіть ледь помітні маленькі волоски, а повторну депіляцію можна проводити набагато раніше, ніж при вищипуванні пінцетом або після проведення воскової депіляції.
 3. Тимчасові результати можуть перетворитися на постійні. Така депіляція здатна підіймати волосся з фолікула, тому якщо робити її на регулярній основі, це послаблює волосяну цибулину і зростання волосся сповільнюється, і з часом нові волоски будуть тоншими та рідшими.
 4. Дуже швидка процедура. Безумовно, кожен фахівець працює індивідуально, але найчастіше депіляція ниткою однієї зони займає всього кілька хвилин.
 5. Ідеально підходить чоловікам. Така депіляція зберігає природний вигляд чоловічих брів, і незалежно від того, хоче клієнт розділити брови, що зрослися, або просто прорідити занадто густі, вищипування ниткою зробить красиву лінію, без надмірної "солодкості" кінцевого ефекту.
 6. Ніяких почервонінь чи набряків. У більшості людей чутлива шкіра, також у них є ризик алергічних реакцій. При вищипуванні ниткою не використовується жодних хімічних речовин та продуктів, і це може запобігти ймовірному подразненню.
Іноді майстер очищає шкіру або застосовує пудру перед процедурою видалення волосся – у такому разі краще попередити про будь-яку алергію.

depilyaciya, depilyaciya nitkoy

Недоліки вищипування ниткою:

 1. При неякісному виконанні процедурі волосся може ламатися. Якщо волосся рветься над або під шкірою, то відростати воно буде помітно швидше.
 2. Складнощі у пошуку майстра. Депіляція ниткою – це справжнє мистецтво, яке найчастіше передається від покоління до покоління, а не те, чого можна навчитися, просто пішовши в косметологічну школу. Живучи у великому місті, досить складно знайти салон або спа, які надають цю послугу.
 3. Потрібна певна довжина волосся. Для того, щоб нитка якісно обернула волосок, він повинен бути як мінімум 1.5 мм у довжину.
 4. Обмежена зона проведення процедури. Депіляція ниткою зазвичай не виконується на тілі, лише на обличчі. Теоретично, за допомогою нитки можна видалити волосся і на інших частинах тіла, але якісно це можна зробити тільки на плоских поверхнях, тому такий метод не підходить для видалення волосся на лінії бікіні або ногах. В основному депіляцію ниткою проводять для коригування форми брів, видалення волосся на обличчі, верхній губі та на підборідді у жінок.

Сподіваюся, моя інформація була вам корисною, і серед різноманіття видів депіляції ви з легкістю зможете підібрати відповідну саме вам. Насамкінець хочу додати: напередодні літнього сезону, не забувайте, що хоч процедура видалення волосся ниткою і є дуже делікатною, проте, після її проведення, шкіра на деякий час стає більш чутливою. Тому я раджу почекати принаймні 24 години, перед тим як бігти приймати сонячні ванни.