Депіляція народними методами

Останнім часом жінки все частіше відмовляються від інноваційних рішень косметології та повертаються до народних методів. Це повною мірою стосується й епіляції, про яку можна сказати багато цікавого.

depiljacija, depiljacija народними методами, народні sredstva dlja depiljacii, shugaring, voskové polski, udalenie volos на tele, udalio volos на lice

Виявляється, щоб зробити її не обов'язково звертатися в косметичні салони. Процедуру цілком успішно можна виконати й у домашніх умовах. А ось як - це вже справа особистих побажань. До речі, останнім часом багато жінок стали прихильниками руху натуральності та припинили збривати волосся під пахвами, на ногах та в зоні бікіні.

Проте, ті з них, хто продовжує позбавлятися волосся, практикують багато методик, вибираючи собі найбільш підходящі. Одні жінки вибирають воскові смужки або шугарінг, а інші воліють креативні та маловідомі народні методи. Правда, ось використовувати їх потрібно з особливою обережністю, оскільки деякі з них можуть викликати алергічні реакції, а деякі - призвести до опіків на епідермісі. Розглянемо деякі маловідомі методики епіляції, які прийшли до нас разом  із рецептами народної медицини.

Йодний розчин

Вибачте за каламбур, але епіляцію йодним розчином можна назвати найвідомішим із маловідомих народних методик епіляції. Для приготування розчину необхідно змішати:

  • медичний спирт 70% – 35 грам;
  • йод - 1.5 грама;
  • нашатирний спирт – 2 грами;
  • касторова олія - 5 грам. depiljacija, depiljacija народними методами, народні sredstva dlja depiljacii, shugaring, voskové polski, udalenie volos на tele, udalio volos на lice

Після з'єднання всіх компонентів розчин залишають настоюватися. Готовність засобу визначають за його повним знебарвленням. Для того, щоб повністю позбутися небажаної рослинності, приготований засіб наносять на потрібні ділянки двічі на день протягом тижня.

Перманганат калію (марганцівка)

Дезінфікуючі та підсушуючі властивості перманганату калію допомагають якісно позбавлятися зайвої рослинності. Щоправда, його застосування потребує особливої обережності, оскільки марганцівка є особливо агресивним хімічним препаратом і може спричинити серйозні опіки на шкірі. depiljacija, depiljacija народними методами, народні sredstva dlja depiljacii, shugaring, voskové polski, udalenie volos на tele, udalio volos на lice

Щоб цього уникнути, необхідно дотримуватися необхідної концентрації розчину. Для його правильного приготування беруть склянку теплої води та додають до неї трохи перманганату калію – буквально на кінчику ножа. Подальші дії виконують по-різному:

  • розводять у відрі з теплою водою та опускають у відро ноги;
  • натирають шкіру змоченим у розчині ватним тампоном;
  • приймають ванну із марганцівки. depiljacija, depiljacija народними методами, народні sredstva dlja depiljacii, shugaring, voskové polski, udalenie volos на tele, udalio volos на lice

Якщо вибрати останній спосіб потрібно обов'язково дотримуватися певних запобіжних заходів – на голову одягають шапочку, після ванни приймають душ, а розбавляти марганцівку у воді необхідно до рожевого кольору й обов'язково стежити за тим, щоб кристали повністю розчинилися.

Перекис

Перекис водню спочатку знебарвлює зайву рослинність на тілі, а потім й повністю знищує її. Особливо ефективне використання розчину перекису для видалення рослинності на обличчі. Готують розчин наступним чином, змішують:

  • рідке мило – 1 чайну ложку;
  • перекис водню (6%) – 1 чайну ложку;
  • нашатирний спирт – 4-5 крапель. depiljacija, depiljacija народними методами, народні sredstva dlja depiljacii, shugaring, voskové polski, udalenie volos на tele, udalio volos на lice

Приготований розчин наносять на шкіру і витримують протягом 10 хвилин. Потім змивають. Для цього можна використовувати просту воду або ромашковий розчин, який відмінно сприяє загоєнню маленьких ранок та мікротріщин.

Ось так, за допомогою зовсім нескладних рецептів можна позбутися зайвої рослинності на тілі. А може, у Вас є власні рецепти? Розкажіть нам у коментарях.