Депіляція без подразнень

Депіляція це одна з тих процедур, які будь-яка жінка повинна виконувати регулярно. І, зовсім неважливо як саме Ви вважаєте за краще позбавлятися небажаної рослинності на тілі, в будь-якому випадку існує ризик появи подразнень або запалень.

depiljacija, depiljacija bez razdrazhenij, mjagkaja depiljacija, depiljacija bezboleznennaja

Способи розв'язання проблеми та відповідь на питання, як можна уникнути появи подразнень я постараюся надати вам у цій статті. Так само як рекомендації на тему того, як боротися з подразненнями, що вже з'явилися.

Причини, які викликають подразнення

І після депіляції, і після епіляції існує можливість того, що шкіра може відреагувати негативною реакцією, що виявляється у запальних реакціях та почервонінні. Основними причинами такого явища можуть бути:

  1. Ушкодження фолікул, коренів і безпосередньо самого волосся при виконанні процедури. Такі травми можуть призвести до появи маленьких червоних крапок.
  2. Процедура видалення волосся призводить до збільшення вироблення підшкірного сала. Відповідно, його надлишок цілком може закупорити пори на шкірі й таким чином спровокувати не тільки подразнення, а й вростання волосків, які починають відростати після депіляції. depiljacija, depiljacija bez razdrazhenij, mjagkaja depiljacija, depiljacija bezboleznennaja
  3. Якщо ваша шкіра від природи дуже тонка або ж ви тільки почали робити депіляцію й організм ще зовсім не звик до неї - висипка може стати зрозумілою реакцією. Найчастіше пропадає висип вже через кілька годин після появи.

Як уникнути подразнень та врослих волосків

Питання того, як звести до мінімуму ризик вростання волосків та появи запальних процесів на шкірі цікавить усіх жінок без винятку. Звичайно ж, самою проблемою зоною, в якій особливо часто з'являються волоски, що вросли та подразнення вважається зона бікіні. За нею йдуть ноги й вже тільки потім пахви. врослі волоски

Для того, щоб максимально знизити ймовірність появи такої проблеми, потрібно провести попередню підготовку шкіри. Найкраще її ретельно розпарити. Для цього оптимально підійде душ або гаряча ванна. Це запобігає занадто сильному механічному впливу бритви або іншого будь-якого роду епілятора і зробить процедуру видалення небажаного волосся і швидшою, і легшою.

Вже визначившись з методом депіляції, який ви застосовуватимете, підберіть засіб для попереднього відлущування відмерлих клітин шкіри. Використовувати для цього можна скраб чи пілінг.

Тим жінкам, які воліють користуватися бритвою, обов'язково потрібно виконувати всі дії у напрямку росту волосся. Багато жінок, виконуючи депіляцію, допускають саме цю помилку. Все через те, що їм здається, що так шкіра голиться більш ретельно та швидко. Збривати проти напрямку зростання допустимо тільки дуже маленькі, тільки-но відростають коротенькі волоски. Але саме такі неправильні дії й призводять до появи подразнень. depiljacija, depiljacija bez razdrazhenij, mjagkaja depiljacija, depiljacija bezboleznennaja

І ще одна рекомендація. Якщо Ви дійсно збираєтеся користуватися бритвою, спробуйте під час виконання процедури підтримувати шкіру пальцями. Тільки розтягувати її при цьому не варто - можна порізатися.

Також при голінні рекомендується наносити спеціальний крем для гоління. Як варіант можна скористатися гелем для душу. Так шкіра перед проведенням процедури пом'якшиться і станок для бритви буде набагато краще по ній рухатися depiljacija, depiljacija bez razdrazhenij, mjagkaja depiljacija, depiljacija bezboleznennaja

Ну і, звичайно ж, користуйтеся лише якісними інструментами. Варто звернути увагу на електробритву - вона підходить як для сухого, так і для вологого гоління.

Спробуйте дотримуватися наданих мною рекомендацій, і ви помітите, що кількість подразнень різко зменшилася. І, не забувайте – обов'язково поділіться з нами своїми враженнями. Чекаємо на них у коментарях.