Декорування інтимної зони

Декорування зони бікіні розвивається настільки кардинально і швидко, що сьогодні, вибираючи зачіску з каталогу, сміливо можна підібрати собі як звичайний, так і вечірній варіант інтимної зони.

depiljacija intimnoj zony, intimnaja pricheska, pricheska na zone bikini, окрашивание volos на lobke Звичайні варіанти інтимних зачісок відрізняються чітким малюнком, стійким фарбуванням та мінімальною кількістю елементів декору. Роблячи повсякденну зачіску, можна розраховувати на те, що вона протримається як мінімум два три тижні. Такі зачіски вже давно вважаються справою цілком звичною. Цього, на жаль, не можна сказати про вечірні зачіски. Їх термін існування дуже невеликий, від кількох годин до кількох діб. Головними їх атрибутами вважаються креативний та яскравий дизайн, можлива наявність додаткового декору та застосування боді-арту, залишається популярним і ваджазлінг. depiljacija intimnoj zony, intimnaja pricheska, pricheska na zone bikini, окрашивание volos на lobke

Але перш ніж приступити до створення шедевра в зоні бікіні необхідно пройти попередні етапи.

Етап перший – стрижемо та освітлюємо

Якщо волосся на лобку занадто довге, його потрібно підстригти до сантиметрової довжини. В іншому випадку, занадто довгі «локони» не дадуть зачісці тримати форму. Якщо зачіска включає необхідність фарбування, волосся необхідно додатково освітлювати.

При цьому висвітлюють його лише там, де планується наносити малюнок. Освітлення волосся в інтимній зоні вимагає строгого дотримання запобіжних заходів, оскільки засіб запросто може викликати подразнення та опіки на ніжній слизовій зони бікіні. Майстри в більшості випадків використовують для цього марлеві серветки або тальк. depiljacija intimnoj zony, intimnaja pricheska, pricheska na zone bikini, окрашивание volos на lobke

Нанесення малюнка

Малюнок на зону бікіні наносять або спиртовим фломастером, або гелевою ручкою. Деякі майстри наносять малюнок вручну, деякі користуються готовими пластиковими трафаретами. Вони багаторазові й після того, як їх використовують, промиваються і замочуються в дезінфікуючому розчині.

Депіляція бікіні

Найчастіше для депіляції країв бікіні використовується фіто смола. Це може бути засіб, виготовлений самостійно або фіто смола у спеціальних касетах. Щоправда, маленькі та складні для обробки куточки зручніше обробляти саме нею. Для того, щоб досягти ідеальної поверхні склад наносять кілька разів.

Контури малюнка

Щоб сформувати чіткий малюнок, наносити його потрібно на попередньо зроблений контур. Висока точність роботи передбачає використання мікроскопічних шматочків фіто смоли. Якщо майстер бачить необхідність зробити лінії малюнка чіткішими, він може порекомендувати зробити додаткову корегуючу стрижку. depiljacija intimnoj zony, intimnaja pricheska, pricheska na zone bikini, окрашивание volos на lobke

Забарвлення волосся

Фарба, яка використовується для інтимної зони, відрізняється від тих засобів, якими фарбують волосся на голові. У зоні лобка категорично забороняється їх використання, оскільки агресивні хімічні компоненти, що знаходяться в їх складі, при контакті з ніжною слизовою оболонкою здатні викликати сильне подразнення.

Тому майстри з дизайну бікіні підбирають спеціальні стійкі фарби, виготовлені на основі натуральних компонентів. Перш ніж приступити до фарбування фахівець за допомогою вологої серветки видаляє всі залишки фіто смоли й тільки після цього спеціальним пензликом наносить фарбуючий склад, залишаючи його на час, вказаний в інструкції. Після закінчення необхідного часу фарбу знімають вологими ватяними дисками. Інтимна рослинність

Фінальна обробка ділянки бікіні

Не дивно, що ніжна та чутлива шкіра, яка перенесла фарбування та депіляцію потребує додаткового догляду. Насамперед йдеться про протизапальні засоби – перекис водню або хлоргексадин біглюконат. Також добре зарекомендували себе засоби, до складу яких входить олія чайного дерева, ментол чи антисептики рослинного походження. Після того як шкіра оброблена на неї наносять засіб, що уповільнює подальший ріст волосся.

Декорування інтимної зачіски

Питання декорування зачіски в інтимній зоні насамперед залежить від того, з якою метою вона виконується. Якщо чекає романтичне побачення, і Ви бажаєте здивувати партнера - йде важка артилерія - стрази, блискітки та навіть пір'їнки. Як то кажуть, на війні всі засоби згодяться.

Отже, пустивши в хід власну фантазію та майстерність професійного майстра зачісок у зоні бікіні можна створити справжній шедевр. Чи подобається Вам така ідея, а може Ви віддаєте перевагу складнішим малюнкам з використанням біотатуажу, чи інтимні перуки? Поділіться своєю думкою у коментарях.