Дегідратори для нігтів
Для видалення надлишків вологи з нігтів використовуються дегідрататори. Вони призначені для вирівнювання РН-балансу та підсушування нігтьових пластин. При цьому склад не викликає ламкості нігтьової пластини, не роз'їдає її й ніяк не впливає на зміни кольору нігтьової пластини.
Особливості використання та механізм дії
Якісні дегідратори абсолютно гіпоалергенні, оскільки не містять у своєму складі ні ароматів, ні барвників. Внаслідок цього використання цих складів допустиме навіть на шкірі з підвищеною чутливістю.
Використовувати таке покриття фахівці рекомендують після виконання вологого обрізного манікюру. Особливо важливо це робити жінкам із посиленою вологістю рук. Наносять дегідрататор перед нарощуванням нігтів та їх фарбуванням.
Особливо важливо використовувати засоби для дегідрації під час виконання педикюру. Це пояснюється насамперед тим, що на ногах і шкіра, і нігті набагато вологіші, ніж на руках. Якщо обробку виконати правильно, термін "носіння" педикюру значно збільшиться. Крім цього, такий засіб здатний запобігти появі грибкових захворювань та проникненню в організм патогенних хвороботворних бактерій і мікроорганізмів.
Як користуватися дегідраторами
На заздалегідь підготовлені та очищені нігті склад наносять за допомогою спеціального пензлика. Після цього слід почекати кілька секунд, щоб засіб остаточно вивітрився. Якщо засіб на нігтях побілів – можна приступати до нанесення на нігтьову пластину праймера. Не забувайте відразу після використання ретельно закривати флакон, оскільки дегідрат дуже швидко вивітрюється.
Якщо спеціального дегідратора під руками немає, можна скористатися звичайною рідиною для зняття лаку з вмістом ацетону. Головне тут - вибирати засоби, що не містять масла або віддушки. В іншому випадку стійкість покриття може бути дещо гіршою.
У деяких випадках замість спеціального дегідратора можна використовувати звичайний медичний спирт з аптеки. Він також зневоднює поверхню, проте, не проникає в глибинні шари нігтя, як це роблять спеціальні професійні засоби.
Щодо безпеки домашніх засобів, то тут думки фахівців також розходяться і більшість з них не радять користуватися ними надто часто. В інакшому випадку нігтьова пластина може постраждати - почати шаруватися, розтріскуватися або ламатися.
Також майстри манікюру та педикюру не радять одночасно використовувати дегідрататори та дезінфектори. Краще вибирати один з цих засобів. Рішення ухвалюють залежно від безпосередніх потреб. Для видалення пилу та жирових відкладень використовується дезінфектор, а для позбавлення від підвищеного потовиділення – дегідратор.
А які саме засоби ви використовуєте? Розкажіть нам у коментарях.