Чому випадають нарощені вії
Зовсім недавно ми з вами говорили про те, як продовжити термін служби нарощених вій. А в сьогоднішній статті я хотіла б звернути увагу на помилки через які випадають нарощені вії.
Очищення міжвійкового простору
Першою перепоною на шляху до вій мрії є не дочищений міжвійковий простір. Що в цьому випадку відбувається? Якщо ми погано підготували рідні вії, то нарощена вія клеїться на сміття, яке там залишилося. Це можуть бути й частинки епітелію, залишки косметики тощо. Таке носіння не буде міцним і довговічним, вії почнуть швидко обсипатися.
Що потрібно зробити? Слід добре очистити вії, це може бути зроблено і за допомогою пінки, і за допомогою міцелярної води, або тоніка. Однак не забувайте все це змивати водою.
Погані умови для клею
Всі ми знаємо, що найкраща температура для роботи з клеєм – це 20-24 градуси, а оптимальна вологість – 40-60%. Що відбувається, якщо в приміщенні, де проводиться нарощування, підвищена температура, або висока вологість? Клей починає активно працювати, тобто полімеризуватися, він починає швидше густіти, або навпаки не чіпляється до вії, і сповзає. І що виходить? Ми підносимо штучну вію з клеєм вже практично висохлу, тобто вона звичайно причепиться, проте через день або два відпаде.
Для того, щоб такого не відбувалося, нам потрібно узгодити умови роботи. Звичайно, це набагато складніше зробити майстрам, які пропонують нарощування вій з виїздом додому до клієнта. В такому випадку залишається сподіватися тільки на встановлений кондиціонер, або хорошу інтуїцію, яка дозволить визначити чи потрібно відкрити/закрити вікна, щоб створити оптимальні температурні умови. :)
Неправильно вибраний клей
Клей ділиться на три категорії: для майстрів-початківців, для майстрів із середнім досвідом роботи, і для майстрів з великим досвідом роботи. Це дуже важливий чинник, який слід звернути увагу. Якщо ви майстер-початківець і працюєте з клеєм зі швидкістю зчіпки 0,5-1 секунди, то швидше за все винним в тому, що сипляться нарощені вії буде зовсім не клей, а саме ви, тому що ви за ним не встигаєте. Коли ви дістаєте вію з краплею клею, і несете її до рідної, клей знову-таки вже висихає, і на жаль такі вії відваляться протягом декількох днів.
Для новачків швидкість зчеплення клею повинна становити приблизно 1-2 секунди, для майстрів із середнім досвідом роботи це буде 0,5-1 секунда, а майстри з великим досвідом роботи можуть дозволити собі клей з миттєвим зчепленням.
Площа зіткнення
Хочу звернути вашу увагу на те, що під час роботи слід стежити за тим, щоб голова клієнта лежала зручно для вас, щоб ви могли добре переглядати війковий ряд. Нарощена вія повинна щільно лежати основою до рідної, а якщо ви ставите нарощену вію зверху, то всі рідні вії повинні бути для вас добре проглядатися.
Механічні впливи
Ні для кого вже не секрет, що вії висихають у три етапи: це схоплювання (від 1 до 5 секунд), прилипання (5-10 секунд) та затвердіння (від 2 до 24 годин). Тому в першу добу після нарощування, вії не повинні бути у волозі та піддаватися термічному впливу. Тобто ніякого солярію, лазні, басейну, і простого вмивання, в тому числі.
Сподіваюся моя стаття допоможе вам визначити, чому випадають нарощені вії, і провести роботу над помилками. Будьте здорові та красиві! :)