Чому видалення волосся зараз не в моді

Цілком ймовірно, що сучасна епоха позбавить жінок необхідності видаляти зі свого тіла зайву рослинність. Це покладе край багатовіковій битві милих дам (та що приховувати, і багатьох чоловіків теж) з небажаним волоссям.

udalenie volos

Історично вважається, що видаляти волосся почали ще древні єгиптяни. Причому вони позбавлялися від абсолютно всієї рослинності як на тілі, так і на голові, воліючи замість цього користуватися перуками. Дивно? Так, але факт.

udalenie volos

У ті часи депіляція була суто мукою – миш'як, негашене вапно, мідні бритви та кам'яні пінцети. Сучасним модницям страшно навіть уявити, на що були готові їхні пра- бабусі для того, щоб вважатися красивими. Навіть не те що красивими, у Давньоримській та Давньогрецькій імперії, жінки, у яких на тілі було волосся прирівнювалися до богинь. Дозволити собі таку розкіш могли лише ті жінки, котрі мали високий соціальний статус.

Новий тренд "Не голити волосся"

У наші часи процедура позбавлення зайвої рослинності втратила жахливий вигляд. На зміну страшним кам'яним пінцетам прийшли щадні методи: електро- і фотоепіляція, лазерна епіляція. Проте, битва тривала й ось, здається, часи змінюються й у жінок з'явився шанс вийти з неї переможцями.

foto-epiljacija

На бік природності стали багато всесвітньо відомих брендів. Наприклад, Демна Гвасалія – креативний директор Vetements. З її легкої руки непоголені моделі вже не вперше дивують світ. На зміну волохатим ногам на вересневому показі фешн тижня прийшла кампанія SS19, що заполонила Instagram зображеннями моделей з «розкішними» копцями кучерявого волосся під пахвами.

feshn-pokaz-volosy

Далі більше. Підтримав натуральність і метр світу моди Calvin Klein, який спеціально розпочав кампанію MyCalvins. Попри фільтри очікувань громадськості, він відкрито заявив про необхідність природної сексуальності та для реклами своєї нової лінійки спідньої білизни ним було обрано свідомо «некондиційні» моделі.

У рекламних фото та відео роликах світ побачив не тільки неголені пахви, а й розтяжки в поєднанні зі складками на животах та зайвими кілограмами… загалом усе те, що раніше ховалося і вважалося неправильним і, звичайно ж, немодним.

Підтримав ініціативу Кляйна та Vetements та гігант у сфері виробництва спортивного одягу – Nike. На промо, що представляє нову лінійку одягу Annahstasia Enuke (провідна модель бренду), постала на знімках з неголеними пахвами.

volosy pod myshkami

Але це все зараз, а вперше не побоялися виставити напоказ незаймане волосся в інтимній зоні творці «П'ятдесяти відтінків сірого» (2015 рік). Щоправда, тоді на лобку «невинної» Анастейші Стіл (Дакота Джонсон) красувалася спеціальна «кудлата» накладка. Варто згадати й про те, який фурор викликала Джулія Робертс, що з'явилася на червоній доріжці з неголеними пахвами (1999 рік).

Djulia-Roberts-volosy

Останнім часом у клан "прихильників природності" вступили багато зірок - Гвінет Пелтроу, яка заявляє, що рослинність на лобку - це просто супер. Кемерон Діаз, що написала книгу «The Body Book», де в окремому розділі можна прочитати дифірамби лобковій рослинності – чудовій завісі, як казала авторка. Емма Вотсон у відкриту рекламує олії для лобкової рослинності, тим самим, закликаючи до догляду за нею. Про це говорить і Брітні Спірс.

Britni-Spirs-volosy

Сьогодні, не соромлячись, їх демонструють Мадонна та Джіджі Хадід, Майлі Сайрус. Втім, список актрис та співачок, які геть-чисто забули про депіляцію, зростає не те що щороку, а щомісяця. Ріанна, наприклад, без проблем показує в соціальних мережах золоту рослинність на ногах. Не відстають від зірок і перші леді мега держав, чого тільки варте фото першої леді Америки, Мішель Обами.

//////////////////////// obama2

Тенденцію до натуральності «підхопили» й «прості смертні». Все частіше в тому ж Інстаграмі можна побачити фото фарбованого волосся під пахвою. Гра кольору та креативність власниць нових зачісок збирає численні лайки.

Отже, практично канули в минуле часи вимушеного позбавлення волосся на тілі. Тим більше, що з медичної точки зору немає жодного підтвердження того, що така процедура насправді корисна для організму.

11

Епоха осуду волосся на тілі закінчується і їй на зміну приходить ера натуральності. Ера, коли модно і комфортно перебувати у своєму природному стані, у тому тілі, яке подарувала Матінка-Природа.