Чому погано тримається гель лак

Іноді, після зробленого гарного манікюру, жінки засмучуються через те, що покриття тримається на нігтях дуже погано і вже через кілька днів засмучує неприємними розтріскуваннями або шаруваннями лаку. У чому ж справа?

gel' lak ploho derzhitsja, deformacii gel' laka, gel' lak otslaivaetsja, otslojka gel' laka

Скільки повинен триматися гель лак

Якісно виконане покриття з використанням хороших матеріалів має носитися без найменших відшарувань та тріщин як мінімум два тижні. Тому якщо лак розтріскується надто швидко – доведеться шукати поважні причини до цього. За великим рахунком, їх можна умовно розділити на дві групи. Перша – це неправильна техніка нанесення покриття, і, друга – особливості організму та самої нігтьової пластини.

gel' lak ploho derzhitsja, deformacii gel' laka, gel' lak otslaivaetsja, otslojka gel' laka

Чому гель лак починає відшаровуватися від нігтів

Насамперед до такого неприємного результату може призвести недосвідченість майстра. Лак відходить від нігтів через те, що було погано виконано очищення нігтьової пластини. Також ніготь може шаруватися, якщо не якісно запечатані торці нігтів. На кожному етапі манікюру кінчик нігтя має бути ретельно профарбований та запечатаний. gel' lak ploho derzhitsja, deformacii gel' laka, gel' lak otslaivaetsja, otslojka gel' laka

Також причиною відшарування лаку від поверхні нігтя може стати використання неякісного засобу або лаку, що втратив термін придатності. Не варто економити на лаках - від цього залежить час, протягом якого новий стильний манікюр буде приносити вам радість.

Бережне носіння лаку

gel' lak ploho derzhitsja, deformacii gel' laka, gel' lak otslaivaetsja, otslojka gel' laka

Навіть якщо манікюр був виконаний досвіченим фахівцем, а лак був якісним, термін його життя може бути недовгим. І, в цьому випадку, причиною може стати неакуратне поводження з нігтями. Не варто підпилювати нігті після манікюру та стукати ними по твердих поверхнях. Це призведе до появи тріщин на гелевому покритті.

Виконуючи роботи по дому, подбайте і про свій манікюр – обов'язково надягайте на руки рукавички, а після прання, прибирання та миття посуду доглядайте і руки, нігті. Сподіваємось, наші рекомендації будуть вам корисні. Ми ж, своєю чергою, будемо раді вашим порадам, залишеним у коментарях.