Чому не можна «зарізати нігті на ногах»

Часто користувачі можуть почути історію про шкоду кусачок для нігтів, точніше, про їх неправильне використання. Поговоримо про те, чому не можна «зарізати» нігті на ногах і чим це загрожує.

Дуже важливо виконувати гігієнічний манікюр правильно. Це допоможе не допустити вростання нігтьової пластини та інших проблем, що йдуть за цим. Саме зміна напрямку росту нігтів закінчується врослими нігтями та оніхокриптозом. Коли ніготь вростає, він починає закручуватися, рости убік і, відповідно, проникати у м'які тканини нігтьового валика. Це провокує розвиток запальних процесів і сильні болючі відчуття.

Як досягти красивої форми нігтів без «зарізання кутів»?

Форма нігтів у різних людей відрізняється, якщо вони у формі трапеції або досить широкі, що, в принципі, трапляється досить рідко, потрібний особливий підхід. У більшості випадків майстри покривають нігті, не заходячи на краї, а самим нігтям надають форму м'якого квадрата.

При певних захворюваннях форма нігтів може бути циліндричною. Але, в цьому випадку ногам буде потрібно вже не гігієнічний манікюр, а процедура, виконана у підлога.

Найчастіше зустрічається плоска поверхня нігтя чи ніготь як скоба. Більшість майстрів педикюру висловлюються проти подовження таких нігтів, воліючи залишати трохи більш як 0,5 мм довжини.

Як лікують нігті

Якщо нігтьові пластини змінили колір або форму, потрібно лікування. Причини захворювання можуть бути різними:

  • захворювання внутрішніх органів;
  • наслідок травм;
  • носіння вузького взуття;
  • неправильне харчування.

Для усунення проблеми необхідне звернення до подолога. Лікар зможе розібратися, що саме викликало захворювання і якнайбільше оптимально розв'язати проблему. У деяких випадках може знадобитися встановлення на нігтьові пластини спеціальних скоб.

Бережіть свої ніжки, нехай вони завжди залишаються здоровими та красивими. Якщо ж у вас є власні рецепти краси – поділіться з нами у коментарях.