Чому болять нігті?

Хто з Вас, милі пані, зіштовхувався з болючими відчуттями в області нігтів. Що ж спричиняє біль у нігтях і як з цим боротися?

boljat nogti, prichiny boli v nogtjah, boleznennye nogti, bol' v nogtjah, nogti boljat Де з'являється біль?

Живлення нігтів виконується через кровоносні судини, що проходять нігтьовим ложем. Саме нервові закінчення у ньому і здатні викликати неприємні відчуття. Як відомо, насамперед здоров'я нігтів безпосередньо залежить від загального стану здоров'я.

Тобто нігті можуть бути індикатором, як запальних процесів, так і хронічних захворювань. Тобто якщо Ви почали відчувати дискомфортні відчуття в нігтях, не варто відкладати візит до лікаря. Біль у нігтях може сигналізувати про неприємніші наслідки. boljat nogti, prichiny boli v nogtjah, boleznennye nogti, bol' v nogtjah, nogti boljat

Причини

Головними та найпоширенішими причинами виникнення хворобливих відчуттів у нігтьовій пластині є:

  • зміни гормонального фону організму під час перехідного віку, вагітності чи місячних;
  • недостатня кількість макро- та мікроелементів, вітамінів;
  • швидкий ритм життя, що супроводжується незбалансованим харчуванням;
  • постійні дієти, що порушують баланс харчування. boljat nogti, prichiny boli v nogtjah, boleznennye nogti, bol' v nogtjah, nogti boljat

Крім цього, нігтьова пластина може хворіти й з інших причин. Зупинюся коротко на кожній із них.

Нестача кальцію

Зв'язок болю в нігтях і нестачі кальцію очевидний - кератин переважно складається з кальцію, а ніготь, відповідно, складається з кератину. Тому від кількості кальцію в організмі безпосередньо залежить загальна кількість кальцію в нігтях.

Ніготь складається з кератину, а кератин складається з кальцію. Тому кальцій – основа здоров'я нігтів. Кальцій зміцнює нігті, захищає їх від ламкості та живить усю пластину. При нестачі кальцію в організмі можуть хворіти нігті. boljat nogti, prichiny boli v nogtjah, boleznennye nogti, bol' v nogtjah, nogti boljat

Інтоксикація нігтьової пластини на руках

Нігті можуть хворіти від користування неякісною косметикою. Проблема в тому, що «погана» косметика містить заборонені та отруйні речовини. Отруйні речовини потрапляють із лаком на поверхню, після чого проникають крізь пластину на нігтьове ложе. На нігтьовому ложі отруйні речовини вступають у контакт із нервовими закінченнями пальців, унаслідок чого болять нігті.

boljat nogti, prichiny boli v nogtjah, boleznennye nogti, bol' v nogtjah, nogti boljat

Рідина для зняття лаку

Нігтьова пластина складається з води, а рідина для зняття лаку містить ацетон, який сушить та витягує з нього воду. Нігті можуть хворіти від зневоднення та сухості, також, пластина може тріскатися та шаруватися від впливу ацетону.

Манікюр

У манікюрному кабінеті вам можуть завдати травми нігтів, при непрофесійному виконанні процедури. Причина в тому, що надмірний обпил нігтьової пластини або надмірне натискання лопаткою (пушером) на нігтьову пластину може стати причиною травмування нігтів. Такі травми спричиняють біль. Вибирайте перевірених та дипломованих майстрів манікюру. boljat nogti, prichiny boli v nogtjah, boleznennye nogti, bol' v nogtjah, nogti boljat

Вплив хімічних речовин

Причиною болю нігтів може бути побутова хімія чи професійна діяльність повязана із хімічними речовинами. Хімічні речовини роз'їдають захисний шар нігтів, можуть викликати біль.

Сподіваюся, я змогла донести до Вас не тільки причини того, чому можуть хворіти нігті, а й те, що якщо Ви відчуваєте дискомфорт в області нігтьових пластин, необхідно відразу звертатися до лікаря.