Чому акрилові нігті болять у перший день?

Акрилові нігті - це дуже цікавий винахід. Сьогодні розглянемо чому акрилові нігті болять першого дня, та як видалити акрилові нігті в домашніх умовах.

image

За словами ліцензованих техніків, є кілька можливих причин, через які ваші акрилові нігті можуть турбувати одразу після того, як ви їх зробили. Наприклад, фахівець із нігтів, можливо, застосував наконечник, який був надто маленьким для ваших нігтів. Можливо, вони випадково ущипнули ніготь під час нанесення. Або, можливо, ваш ніготь був перевантажений. Хоча це може відбуватися час від часу, це не дуже гарний знак, якщо ваші акрилові нігті болять щоразу, коли ви їх робите. Якщо вам все ще цікаво, чому болять акрилові нігті? Можливо, настав час знайти іншого спеціаліста для манікюру.

Акрілові нігті, почему Boljat в перший день', snjat' в домашніх uslovijah

Як видалити акрилові нігті в домашніх умовах

Наполегливо рекомендується повернутися до майстра з манікюру або салону, де ви зробили акрилові нігті, щоб видалити їх. Зрештою, професіонали – це ті, хто найбільш досвідчений у тому, як вимочувати акрилові нігті та ефективно їх наносити. Однак іноді сходити в салон відразу неможливо, і вам абсолютно необхідно знати, як видалити акрилові нігті в домашніх умовах. Деколи у житті трапляється й така необхідність.

Якщо ви повинні навчитися знімати акрилові нігті в домашніх умовах, ви повинні бути впевнені, що робите це безпечно: експерти з краси на Makeup.com кажуть, що найкращий крок - "закутати" ваші нігті в ацетон, поки акрил не стане повністю м'яким. Як ви можете собі уявити, виконання усіх інструкцій може зайняти досить багато часу в реальному житті. Але це набагато кращий метод видалення акрилових нігтів, ніж намагатися зняти їх вручну, без використання ацетону. Загалом, спроба навчитися видаляти акрилові нігті без ацетону або пилки - досить погана ідея.Якщо ви спробуєте це зробити - особливо коли ваші "акрили", як і раніше, тверді - ви можете зробити свої натуральні нігті крихкими та слабкими. Невже ви хочете цього!

Акрілові нігті, почему Boljat в перший день', snjat' в домашніх uslovijah

Акрилові вегетаріанські нігті?

Якщо ви суворий веган, акрилові нігті можуть бути не найкращим вибором для вас. Згідно з The Beauty Academy, пензлі, які часто використовуються для акрилових нігтів, як правило, виготовляються з кінського волосся. Також використовується шерсть соболя - це справжнє волосся, зібране у тварини – особливий тип ласки, що живе в особливо холодних місцях у Росії та Китаї. Натуральне хутро ласки є кращим варіантом пензля для багатьох технік манікюру, воно має певну товщину, яка допомагає ефективно утримувати акрилову рідину. Це також досить сильний та гнучкий ворс. З усім тим, варто зазначити, що деякі фахівці починають використовувати синтетичні щетинки у своїх пензлях для акрилу. 

Акрілові нігті, почему Boljat в перший день', snjat' в домашніх uslovijah

Акрилові нігті - це також витвір мистецтва. Вибір залишається за вами, варто звернути увагу саме на цей тип нігтів для якогось особливого свята. При правильно підібраному одязі манікюрі та макіяжі можна стати справжньою королевою вечора.