Чоловіки та салони краси

Чоловіків в образі такої собі первісної людини в наш час зустріти практично неможливо. Представники сильної статі регулярно відвідують салони краси та доглядають своє тіло. А про те, яким процедурам вони надають перевагу ми зараз і поговоримо. Виявляється, йдеться про манікюр і педикюр.

muzhchiny i salony krasoty, muzhsky manikjur, muzhsky pedikjur, pedikjur muzhchinam, manikjur muzhchinam

Чоловічий манікюр

Сучасні чоловіки навчилися стежити за своїми нігтями, і тепер значення для них манікюру можна порівняти хіба що зі стильною зачіскою чи доглянутою бородою. Найпопулярнішими видами чоловічого манікюру зараз вважаються:

  • обрізний - гігієнічне чищення з обрізанням кутикули щипчиками;
  • європейський – кутикула видаляється косметичними кислотами;
  • спортивний – включає шліфування нігтів, корекцію їх форми та обрізання кутикули;
  • SPA - догляд за руками поетапний і крім безпосередньо манікюру включає скраб і обгортання, зволоження шкіри рук.

muzhchiny i salony krasoty, muzhsky manikjur, muzhsky pedikjur, pedikjur muzhchinam, manikjur muzhchinam

Тривалість чоловічого манікюру приблизно 40 хвилин і він значно відрізняється від жіночого. Вся річ у тому, що сама форма нігтів чоловіка повинна відповідати формі подушечки пальців. Власне, нігті й вирівнюють під їхній край. Після манікюру нігті полірують та за бажанням клієнта наносять спеціальний непомітний лак. Матовий або глянсовий він чудово відновлює нігтьові пластини та захищає їх.

Щоправда, останнім часом вибір манікюру чоловіками ставати ширшим. Вони дозволяють собі й кольорові лаки, і класичний французький френч. Йому, до речі, особливо віддають перевагу «публічні» чоловіки, які постійно перебувають на колі уваги. Але все ж більшість представників сильної статі воліють мати природний манікюр.

Чоловічий педикюр

muzhchiny i salony krasoty, muzhsky manikjur, muzhsky pedikjur, pedikjur muzhchinam, manikjur muzhchinam

Приємна та комфортна процедура чоловічого педикюру включає:

  • гігієнічну обробку;
  • видалення кутикули ;
  • корекцію форми нігтів;
  • розм'якшення стоп;
  • видалення мозолів та натоптишів ;
  • дезинфекція.

При необхідності майстер педикюру без проблем впорається з нігтями, що вросли. Процедура чоловічого педикюру переважно проходить комплексно і включає нанесення на ступні масок. Вони можуть бути поживними або відлущувальними, полірувальними та охолоджуючими. Також у процедуру внесено масаж стоп. muzhchiny i salony krasoty, muzhsky manikjur, muzhsky pedikjur, pedikjur muzhchinam, manikjur muzhchinam

Що стосується видів педикюру, то вони аналогічні з жіночими процедурами - SPA-і арома, класика та апаратний манікюр, лікувальні процедури. Щоправда, більшість чоловіків віддають перевагу СПА.

А який вид чоловічого манікюру та педикюру на вашу думку найактуальніший? Поділіться з нами у коментарях.