Чоловічий педикюр

Постійне нехтування чоловіків процедурою гігієнічного педикюру закінчується появою мозолів і натоптишів, нігтів, що вросли та, звичайно ж, сухістю ступнів.

muzhsky pedikjur, pedikjur, pedikjur muzhchinam, osobennosti muzhskogo pedikjura, pedikjur futbolistam Тож, дорогі чоловіки, не варто забувати про догляд за своїми ногами. До речі, чи вам відомо, що представники певних професій просто зобов'язані робити педикюр. Причому робити його не в домашніх умовах, а у професійних майстрів.

Умови контракту футболістів

Звучить, безперечно, дуже дивно, але у контрактах деяких світових футбольних клубів спочатку прописано пункт, згідно з яким гравцям накладається заборона на самостійне виконання педикюру. Таким чином, вони просто зобов'язані щотижня відвідувати майстра з педикюру, який виконує манікюр, схожий на медичний. Щоправда, варто зазначити, що у штаті клубів для цього є свої власні майстри. muzhsky pedikjur, pedikjur, pedikjur muzhchinam, osobennosti muzhskogo pedikjura, pedikjur futbolistam

Таке зобов'язання страхує власників клубів від того, що хтось із футболістів при виконанні обрізання нігтів на ногах травмує пальці на ногах (нехай навіть ненароком) і, таким чином, позбавить себе можливості бити по м'ячу і, відповідно, брати участь у матчах. Такий пункт у контракті, наприклад, має каталонська «Барселона», про це в одному зі своїх інтерв'ю розповідав Дмитро Чигринський, який перейшов у цей клуб із донецького «Шахтаря».

Завдання чоловічого педикюру

За великим рахунком, перед чоловічим манікюром стоять ті самі завдання, що перед жіночим. До них відносяться:

  • коригування довжини та форми нігтів;
  • зведення до мінімуму ризику врослих нігтів;
  • видалення кутикули, птеригія;
  • зняття ороговілої шкіри з бічних нігтьових валиків;
  • видалення омертвілої шкіри на стопах. muzhsky pedikjur, pedikjur, pedikjur muzhchinam, osobennosti muzhskogo pedikjura, pedikjur futbolistam

Крім того, педикюр допомагає забезпечити комфорт ногам. Цьому сприяє регулярна обробка та зволоження ступнів, що позбавляє мозолів і натоптишів, мікротріщин і маленьких ранок.

Враховуючи те, що у чоловіків, втім, так само як і у представниць слабкої статі нігті на ногах ростуть наполовину повільніше, ніж на руках, щотижневого педикюру цілком вистачає для того, щоб підтримувати ноги в ідеальному порядку.

Звичайно ж, на ріст нігтів впливають і індивідуальні особливості, але це може лише визначати наскільки часто чоловікам потрібно робити манікюр. А робити його треба неодмінно.