Чоловічі коси

Зачіска – це невід'ємний атрибут сучасного чоловіка. Особливу популярність сьогодні чоловіки віддають, як не дивно, косам . Поговоримо про це.

Здатність зачіски розповідати про характер чоловіка відома багатьом. І ось, саме коси вважалися ознакою мужності, хоробрості та сили ще за часів вікінгів. Сьогодні коси вже практично витіснили модні раніше стрижки на коротке волосся і навіть бороди.

Дедалі більше чоловіків вибирають стильні коси. Кажуть, що найкраще вони виглядають у поєднанні з поголеними скронями. Сучасних хлопців вже не налякаєш ні колоском, ні складнішими варіантами дизайнерських кісок. З цими та іншими «наворотами» вони справляються без проблем.

Чому коси?

В принципі, здивувати нас чимось представникам сильної статі вже складно. Чоловіки вищипують брови, голять тіла, а ось тепер уже почали освоювати кіски. Щоправда, роблять вони це віртуозно і часто в соцмережах можна побачити фотографії шедеврів. І це попри те, що оформлення шедеврів може забрати чимало часу.

Так якими ж можуть бути варіації чоловічих кіс, і які з них зараз найпопулярніші.

Французька коса

По суті, це звичний для всіх класичний колосок. Заплітати його можна на маківці, а можна обплітати ним усю голову. Плетуть колосок на волоссі практично будь-якої довжини.

Брейди

Популярні серед спортсменів брейди є композицією, складеною з великої кількості окремих тонких кісок. Вони довго не втрачають початкової форми та комфортні у носінні. Чоловіки споруджують брейди зі свого волосся, деякі використовують штучні пасма, виготовлені зі звичайних акрилових ниток. Саме штучні пасма роблять брейди міцнішими, густішими та набагато довшими. Заплітають такі коси у різних напрямках. Це може бути скронева частина, потилиця чи вся голова.

Африканські косички

Африканські кіски це поєднання великої кількості окремих кісок. Після того як тонкі кіски розпускають, вони ще довго зберігають форму, що і вражає оточуючих. Заплітають пасма по всій голові, починаючи від коріння волосся. Для додаткового ефекту можливе вплетення в пасма стрічок і мотузок яскравих кольорів.

Дреди

Ця форма кісок дісталася нам у спадок від субкультури хіпі. Для того, щоб створити такі коси, необхідно скрутити в збиті джгути окремі пасма. Завдання досить складне, але за бажання цілком реально здійсненні.

Отже, дорогі чоловіки, якщо ви готові кардинально змінити свій образ - експериментуйте та обов'язково діліться з нами фотографіями в коментарях.