Чоловіча корекція брів

За красою своїх брів, від яких багато в чому залежить загальне враження про людину, стежать не лише жінки, а й сучасні чоловіки. Зараз вони намагаються позбавлятися від занадто агресивних зарослів за допомогою чоловічої корекції брів.

brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej Форма брів у чоловіків

Навіть при поверхневому порівнянні чоловічих та жіночих брів помітна очевидна різниця. Чоловічі брови густіші та ширші, і в більшості випадків розташовуються ближче до рівня очей ніж жіночі.

Однак, коригуючи брови чоловікам важливо не переступити межу і не зробити лінії брів занадто тонкі брови позбавлять чоловіка деякої необхідної брутальності. Але, знову-таки, якщо брови не доглядати – вони виростуть надмірно кудлатими та кущистими й виглядатимуть не доглянуто і неохайно. brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej

Акуратна корекція брів чоловікам відрізняється деякою недбалістю. Такий легкий ефект потрібний для того, щоб виглядали брови природно та натурально. Зовнішність чоловіка при цьому не має стати жіночною.

Типи чоловічих брів

Чоловічі брови за формою діляться на кілька типів:

  • широкі та прості для корекції брови для зміни форми яких потрібно лише прибрати зайві волоски;
  • тонкі брови – повна протилежність широким, на яких корекцію проводити складно через недостатню кількість основи;
  • зрощені брови зустрічаються досить часто та обов'язково потребують корекції та оформлення.

brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej Брови дугою і врозліт набагато менше потребують корекції, але і їх власникам без цієї послуги обійтися практично нереально.

Відвідуючи косметологічні салони, чоловіки здебільшого вибирають:

  • вищипування або стрижку;
  • укладання або фарбування волосся.

Чи варто чоловікам робити корекцію брів

Не варто думати, що стежити за своєю зовнішністю необхідно лише знаменитостям чи зіркам шоу-бізнесу. Неохайні та кудлаті брови не справлятимуть враження ні на колег по роботі, ні тим більше на керівництво. brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej Це вже не кажучи про те, що чоловіки, брови яких акуратні доглянуті, будуть мати набагато більшу популярність у жінок, ніж їхні опоненти, обличчя яких не відрізняється доглянутістю. brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej

Обробка лінії брів виконана досвідченим бровистом, додасть погляду яскраву глибину. Погляд стане незабутнім і виразним. Тільки не намагайтеся виконувати процедуру самостійно та брати на озброєння пінцет.

Якщо заплутані волоски видалити неякісно та непрофесійно, Ви ризикуєте зіпсувати свій зовнішній вигляд. У такому разі уникати виходу на вулицю Вам доведеться не один тиждень.