Чого ми не знали про вії
Більшість жінок проводять левову частку свого часу в гонитві за красою. Не оминають вони стороною і зовнішній вигляд вій, намагаючись зробити їх то довшими, то пухнастішими, або ж досягти ідеального спокусливого вигину.
У цій гонці милі дами часто забувають про те, що матінка природа не подарувала нам вії виключно для краси - вони спочатку були призначені для створення захисного бар'єру для очей, повинні були захищати їх від поту, сонця, подразнень та дрібних пилових частинок. Саме тому догляд за віями надзвичайно важливий.
Деякі цікаві факти про вії дозволять зрозуміти механізми змін, що відбуваються в них, і більш ретельно стежити за їх здоров'ям.
Вікові зміни
Багато жінок з роками зауважують, що їхні вії значно втрачають як в об'ємі, так і в довжині. На жаль, цього природного процесу уникнути не вдасться нікому. Але ось відстрочити його можна. Допомогти в цьому можуть засоби на основі біотину - вітаміну, що входить до групи B. Для того, щоб наситити ним організм, необхідно вживати бобові - сою, арахіс, цвітну капусту, горіхи та печінку.
Шкода від щипців для завивки
Даремно багато хто вважає, що найбільша небезпека у користуванні щипцями полягає в тому, щоб не вирвати випадково вії з коренем, завиваючи їх. Виявляється, найбільше шкоди щипці завдають віям, ламаючи їх. Це може зробити вії вдвічі коротшими, що, звичайно ж, саме собою навряд чи комусь сподобається. Так що, милі дами, вигин вигином, але намагайтеся користуватися щипцями якомога рідше.
Надто довгі вії
Попри те, що довгі вії можна назвати мрією будь-якої дівчини, коли їх довжина починає перевищувати допустиму, це починає завдавати досить сильного болю і дискомфорту. Спровокувати надмірне зростання вій можуть надто активізовані гормони. Якщо ж таке сталося – необхідно акуратно підстригти вії та зайнятися пошуком причини їхнього надмірного росту.
Небезпека від нарощування
Попри активну пропаганду багатьох знаменитостей, безпека процедури нарощування вій залишається під сумнівом. Як матеріал для самих вій, так і матеріал клейового складу може спричинити подразнення та алергічну реакцію. Але це ще не найстрашніше. Якщо нарощування було виконане з порушенням необхідних технік, «штучна краса» може відпасти разом із рідними віями.
Забруднення вій
Ні для кого не секрет, що вії, по суті, є тим самим волоссям. І, так само вони потребують періодичного очищення від пилу, поту і, звичайно ж, косметики. Для того, щоб не допускати накопичення бруду, косметологи рекомендують виконувати його не лише щодня, а й повторювати процедуру двічі – вранці та ввечері.
Як видно, рецепти продовження життя вій зовсім нескладні. Головне бажання. Якщо Ви маєте якісь особливі секрети краси для вій – діліться ними в коментарях.