Чим відрізняється обрізний манікюр від необрізного
Ще трохи раніше, в манікюрному салоні жінка могла розраховувати тільки на один вид манікюру - обрізний. Про інші у ті часи навіть не чули. Зараз, крім обрізного, Ви можете зробити й менш травмуючу процедуру – необрізний манікюр. Так які ж основні особливості обох процедур, у чому їх головні переваги та недоліки.
Головні відмінності
Зовсім не потрібно бути фахівцем у галузі манікюру для того, щоб розібратися в тому, чим відрізняється мокрий (обрізний) манікюр від сухого (необрізного), і які їх відмінності від апаратного. У першому варіанті фахівець видаляє кутикулу за допомогою спеціальних пристроїв, руки при цьому попередньо розпарюють у теплій воді. Виконуючи процедуру необрізного манікюру, майстер попередньо не розпарює руки клієнта. Для виконання використовуються апельсинові палички або ремувери для видалення кутикули. Розглянемо детальніше обидва варіанти сучасного манікюру.
Класика обрізного манікюру
Для того, щоб надати нігтям бажаної форми в класичному варіанті використовуються пилка, щипчики та спеціальні ножиці. Кутикула прямо біля нігтьової пластини обробляються спеціальною олією. Через кілька хвилин руки опускають у місткість із теплою водою, бажано використовувати мильний розчин.
Хвилин через 15, використовуючи апельсинову паличку або спеціально призначену для цього лопатку, кутикулу легкими, акуратними рухами відсувають з нігтьового ложа. Після цього руки ретельно витирають або промокають серветкою.
Далі настає основний етап – кутикула обрізається. Для цього підійдуть і щипчики, і ножички. Процедура виконується, починаючи з краю нігтя. Потім інструмент плавно переміщається до центру і рухається до протилежного краю. Зверніть увагу, від шкіри його не відривають.
Після обрізання кутикули потрібно критичним поглядом оглянути нігті й при необхідності видалити задирки. Але як би все добре не виглядало, обрізний манікюр має й певні недоліки. До них насамперед можна віднести:
- грубу механічну дію на нігті – може призвести до появи нерівностей на нігтьовій пластині;
- високий ризик травмування шкіри біля нігтів;
- обрізний манікюр необхідно робити регулярно - інакше руки відразу ж виглядатимуть неохайно.
Інновація - манікюр "насухо"
Для того, щоб уникнути цих недоліків як варіант можна розглянути необрізний варіант манікюру. Перейти на європейський (так його ще називають) манікюр після звичного класичного не дуже просто, здебільшого перехід займає тижні, а то й місяці.
Але, зрештою вибір радує. Безпечний варіант догляду за нігтями мало допускає випадків травматизму. Процедура займає менше, порівняно з класичним часом, і виконувати її потрібно приблизно один раз на три тижні.
Ще однією перевагою манікюру «сухого» це те, що лак на нігтях після нього буде триматися набагато довше ніж після класичного манікюру. Пояснюється це досить просто. При обрізному манікюрі нігті розпарюються і стають м'якшими, змінюють форму, відповідно, нанесений на них у такому стані лак, розтріскується вже найближчим часом. При необрізному манікюрі таких негативних моментів немає.
Сухий манікюр також виконується у кілька етапів. По-перше, так само як і в попередньому варіанті, коригується форма нігтів. Потім наноситься засіб для видалення кутикули.
Через кілька хвилин масло або гель змивається, або витирається серветкою, а кутикула відсувається за допомогою тієї ж лопатки або апельсинової палички. Фінальним етапом виступає нанесення на основу нігтів крему або спеціальної олії. Єдиним недоліком такого варіанту манікюру може стати алергічна реакція на креми чи олії. Як часто робити манікюр Ви можете дізнатися в іншій моїй статті.
А ви готові до переходу на більш сучасний варіант манікюру? Чи встигли вже перейти на нього? Розкажіть нам у коментарях.