Чим фарбувати брови

Бровки сміливо можна назвати візитною карткою жіночого обличчя. Від їхньої форми та виразності багато в чому залежить те, яке враження ви будете справляти на оточуючих. Але, фарбування брів, мікроблейдинг та вищипування мають свої певні особливості. Про них ми зараз і поговоримо.

Фарбування брів фарбою для волосся

Більшість жінок, фарбуючи волосся в темні тони, стовідсотково думали про те, а чому б не пофарбувати заразом і брови? Фахівці говорять, що робити так категорично не рекомендується. Не можна використовувати не тільки звичайні фарби, але й фарби зі спеціальним складом, що спочатку призначалися для застосування на чутливій шкірі.

Відповідь на запитання – чому так робити не можна дуже проста. Вся річ у тому, що шкіра волосистої частини голови та шкіра обличчя сильно відрізняються між собою. Особливо це відноситься до ділянок шкіри навколо очей. Внаслідок цього, хімічні барвники, що містяться в фарбі для волосся, можуть викликати сильні подразнення та алергічні реакції на ніжній шкірі брів. Крім цього, агресивний склад фарби може навіть стати причиною зміни структури волосків, що з часом призведе до їх випадіння.

Самостійне фарбування брів

Якщо ви, з яких-небудь причин вирішили обійтися без послуг бровиста і пофарбувати брови самостійно, в домашніх умовах, варто купити для цих цілей спеціальний фарбуючий склад для брів або ж, як варіант - звичайну хну.

Щоправда, перше фарбування все-таки варто було б провести у професійному салоні. Кваліфікований майстер допоможе підібрати ідеальний для вашого обличчя відтінок брів та покаже, як правильно виконувати фарбування брів. Це дуже важливо, тому що якщо колір брів буде резонувати з кольором шкіри або волосся - фарбування може неприємно змінити вашу зовнішність.

Альтернатива фарбуванню

Тим, хто не хоче фарбувати свої брови на тривалий час і хоче досягти лише короткочасного тонування - добре підійдуть альтернативні варіанти. Якщо бути точнішим – це фарбування брів за допомогою тіней, олівців або звичайної туші для вій. Але, якщо ці засоби підійдуть і новачкам, то жінки, які вже набили руку на подібні процедури, для фарбування відмінно підійде спеціальна помада для брів.

А яким саме способам фарбування брів віддаєте перевагу особисто ви? Поділіться своїми секретами у коментарях.