Чи шкідливий пірсинг

Мода на пірсинг йде витками, його модно робити навіть на нігтях, але це хоч безпечно. Жінки то роблять нові проколи, то сором'язливо ховають їх. А що ж говорить про пірсинг сучасна медицина, яка теж не стоїть на місці.

pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, protivopokazanija до pirsingu, pirsing beremennym, vred pirsinga Чи всім можна виконувати цю процедуру, чи все-таки деяким категоріям людей пірсинг протипоказаний категорично. Сама собою процедура викликає прихильність далеко не у всіх лікарів. Те саме відноситься і до вживлення мікродермалів. Тому служителі Асклепія (грецького бога лікування) намагаються вберегти своїх пацієнтів від зайвих проколів у тілі. У деяких випадках вони зовсім категорично проти пірсингу. В яких саме я розповім вам у цій статті.

Пірсинг пупка

Ця зона сама по собі ніжна та чутлива. І, попри постійні модні тренди, що вітають усілякі кільця-серця в пупці, робити в цій області проколи медики не рекомендують. pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, protivopokazanija до pirsingu, pirsing beremennym, vred pirsinga

Знову ж таки дається взнаки той момент, що прикраса, вставлена в цій зоні, може постійно зачіпатися одягом. Наприклад, тими самими джинсами та навіть домашньою піжамою. Ранка погано гоїться, до неї можуть проникнути патогенні мікроорганізми й викликати запалення або навіть зараження крові.

Особливо протипоказаний пірсинг вагітним жінкам. Відкладіть процедуру хоча б місяців на 10. Якщо проколювати пупок у цей час можна пошкодити тканини передньої черевної стінки та цим нашкодити дитині. В особливо складних випадках тканини взагалі можуть розійтися під час проколу. У цьому випадку небезпека безпосередньо загрожуватиме життю малюка. А що ж робити тим, хто завагітнів уже з прикрасою, що є в пупці? Найкраще зніміть прикрасу, хто знає, може, відчувши радість материнства, Ви вже й не захочете повертати його на місце.

Шкода від зіткнення тканин із металом

Враховуючи те, що багато механізмів нашого тіла мало вивчені навіть у наш час, медики припускають, що постійне зіткнення тканин організму з металом може завдавати шкоди організму. pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, protivopokazanija до pirsingu, pirsing beremennym, vred pirsinga Особливо в тих випадках, коли йдеться про носіння прикрас у явно непризначених для цього місцях. Хто правий, хто ні – невідомо. Але, скажіть, чи варто ризикувати? Хоча, звичайно, тут все залежить особисто від Вас. Може, Ви захочете повторити подвиг молодого чоловіка та перевершити проєкт «Чорний прибулець»? тоді поради медиків Вам точно ні до чого.

pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, protivopokazanija до pirsingu, pirsing beremennym, vred pirsinga Ризики відторгнення

Організація людського організму передбачає відторгнення ним чужорідних тіл. Це може безпосередньо відноситися і до прикрас для пірсингу або мікродермалів. І, якщо у вашої подруги багато проколів, і вона відмінно переносить пірсинг, ранки гояться швидко і не завдають незручностей - це зовсім не означає, що так само буде й у вас.

pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, protivopokazanija до pirsingu, pirsing beremennym, vred pirsinga У жодному разі не хочу нікого налякати та скажу чесно, таке зустрічається досить рідко, та й прикраси зараз виготовляють із якісних та безпечних металевих сплавів. Але факт залишається фактом і в практиці медиків бували випадки, коли пірсинг відпадав разом з частиною плоті.

Але, повторюся, робити пірсинг чи ні, це ваша особиста справа і тут ніхто не має права втручатися. Головне, якщо ви все-таки зважилися на процедуру, не намагайтеся зробити її самостійно - знайдіть професійного фахівця і зведіть ризики до мінімуму.