Чи шкідлива водостійка туш?

Попри численні косметичні процедури, які допомагають моментально надати віям гарного вигляду, що зберігається тижні, а то й місяці, до прикладу, ламінування, багато жінок досі вважають за краще користуватися тушшю і багато з них - водостійкою.

vodostojkaja tush', tush' dlja resnic, allergija na tush', vred ot tushi Але, існує думка, що водостійка туш здатна нашкодити війкам і навіть спровокувати їхнє випадання, а от відростити їх потім зовсім непросто. Чи це правда? Зараз я покажу Вам, милі жінки, найголовніші плюси та мінуси цього засобу, а висновки ви вже зробите самостійно.

Очевидні плюси

Факт того, що сучасні панночки вважають за краще користуватися водостійкою тушшю, очевидний і цілком логічний. Такий макіяж «не попливе» у басейні, під час зливи або сильного снігопаду. Але на що слід звертати особливу увагу, купуючи таку туш, і чи є від неї користь?

Якщо Ви купуєте якісну водостійку туш виробництва відомого бренду, то можете розраховувати на присутність у її складі:

  • натуральних мінеральних восків – стеарину чи парафіну;
  • фіксуючих полімерів – силікону;
  • летючих розчинників. vodostojkaja tush', tush' dlja resnic, allergija na tush', vred ot tushi

Це головні та основні складові. Однак, відомі косметологічні компанії вводять у свої водостійкі туші поживні компоненти – вітаміни та ефірні олії. Це дозволяє зміцнювати вії та захищати їх від негативного впливу  довкілля.

Після нанесенні водостійкої туші на віях утворюється спеціальна плівка, яка служить одночасно для відштовхування зайвої вологи, і для живлення та насичення вій корисними мікроелементами. На жаль, крім позитивних сторін у водостійкої туші є недоліки.

Шкідливі сторони туші

Багато фахівців говорять про те, що водостійка туш може завдати шкоди не тільки віям, а й безпосередньо очам, тобто зору. Це відбувається насамперед через наявність у складі туші агресивних барвників. Саме вони здатні викликати найсильніші алергічні реакції. vodostojkaja tush', tush' dlja resnic, allergija na tush', vred ot tushi

Крім цього, наносити водостійку туш категорично заборонено тим жінкам, які користуються контактними лінзами. Це через те, що водостійка туш здатна дуже сильно забруднити лінзи, а це, відповідно, призведе до порушення зору. Так ризикувати заради краси однозначно не варто.

Особливо агресивно поводить себе водостійка туш чорного кольору. Це обумовлюється наявністю шкідливих хімічних елементів у її складі. Менш агресивно поводиться водостійка туш інших кольорів. Тож любителькам темних тонів туші можна порекомендувати коричневі відтінки туші. vodostojkaja tush', tush' dlja resnic, allergija na tush', vred ot tushi

Також обов'язково необхідно ретельно вивчати склад туші, котру ви купуєте. У жодному разі не можна купувати продукт, у складі якого знаходиться ртуть чи формальдегіди. Саме ці інгредієнти викликають сильне подразнення в очах і, відповідно, сильні алергічні реакції, схожі на алергію на нарощені вії. У деяких випадках для лікування таких запалень доведеться звертатися за медичною допомогою. vodostojkaja tush', tush' dlja resnic, allergija na tush', vred ot tushi

Для того, щоб звести до мінімуму ризик алергії на водостійку туш, крім аналізу її складу ще в магазині, користуйтеся спеціальними засобами для зняття макіяжу. Це може бути гель, молочко чи лосьйон. Обов'язковим є лише те, що засоби мають бути призначені саме для зняття водостійкої туші. Не варто економити як на самій туші, так і на засобах для її зняття. Це позбавить Вас ризику пошкодити своїм віям. Робіть свій вибір свідомо та продумано.

Ви вже знайшли оптимальний для себе бренд водостійкої туші? Поділіться з нами своїми враженнями.