Чи потрібно знімати гель-лак повністю
Знімати, чи не знімати, ось у чому питання! :) Чи варто видаляти покриття перед нанесенням нового? Давайте розберемося. Наша тема сьогодні – чи потрібно знімати гель-лак повністю.
Якщо ви колись змінювали майстрів манікюру, то ви могли помітити, що кожен із них працює по-своєму. Різні техніки, стилі навчання та наявність досвіду відіграють свою роль. Це стосується і зняття гель-лаку. Деякі майстри вважають за краще по-старому використовувати лаки, які знімаються замочуванням в ацетоні та загортанням у фольгу, а деякі чарівниці нігтьового мистецтва вже міцно пов'язали свою професійну діяльність з апаратом для манікюру (фрезером). Однак обидві категорії майстрів поєднує одне спільне питання: чи потрібно повністю видаляти покриття з нігтьової пластини перед тим, як нанести нове. Логіка підказує нам, що так. Як би не так! :) Сподіваюся, що у своїй сьогоднішній статті я зможу трохи прояснити цю ситуацію.
Перші гель лаки знімалися з нігтів за допомогою рідини, що містить ацетон. Майстри безжально скребли по нігтьовій пластині пушером, віддираючи гель-лак разом із шарами нігтів, витончуючи їх, і погіршуючи їхній стан.
Все стало важче, коли гель-лаки змінили свою формулу і перестали зніматися за допомогою розмочування, і на зняття йшло від 30 хвилин до цілої години! Напишіть у коментарях, якщо пам'ятаєте ці «чарівні» часи. Майстри моделювання, що звикли робити корекції, вирішили не знімати повністю покриття, а так само робити корекцію на гель-лак, залишивши шар бази. Що було помічено? Нігтьові пластини з базою, що залишилася, мали кращий вигляд, не були такими тонкими, і клієнти, нарешті-таки змогли відростити свої натуральні довгі нігті.
Чи завжди потрібно повністю знімати базу?
Річ у тому, що покриття має властивість старіти, молекулярні зв'язки руйнуються, і буквально через дві-три такі корекції ви зможете побачити відшарування в зоні вільного краю. Майстри ламають голову: «Я все робила як завжди, однією і тією ж базою, але тепер вона відшаровується!». У такому разі я рекомендую повністю видалити покриття. Першим етапом зніміть 80-90% старого матеріалу за допомогою твердосплавної насадки. А частину, що залишилася, зніміть ацетоновмісною рідиною.
Невелика порада: Перед тим як загорнути нігті у фольгу, нанесіть пару крапель олії для кутикули на шкіру навколо нігтя. Тоді нігтьові пластини не пересушуватимуться. Однак ця порада актуальна тільки в тому випадку, якщо ви дасте нігтям трохи передихнути і не будете відразу наносити нове покриття.
У яких випадках база може так відшаровуватися?
Наприклад, якщо ви вибрали грубий абразив насадки. База ніби здирається, утворюючи кратер до натурального нігтя.
Також такі відшарування часто зустрічаються, якщо майстер при знятті залишив повітряні кишеньки, проігнорував їх і покрив нігті гель-лаком.
Якщо ж база тримається добре, немає жодних відшарування, то нема потреби її повністю видаляти. Залиште тонкий шар. Дивіться в торець на об'єм матеріалу, і не забувайте про те, що максимальна товщина нігтя з базою, що залишилася, не повинна бути більше, ніж товщина пластикової карти. Після цього можете наносити бажане покриття.
Бажаю всім майстрам успіхів у роботі, а клієнтам – стійкого манікюру! Будьте здорові та красиві! :)