Чи потрібно чоловікові доглядати брови

Заведено вважати, що догляд за тілом, обличчям, бровами, віями – це суто жіноча прерогатива. Така думка абсолютно даремна. Сучасному чоловікові також потрібно доглядати себе.

Звичайно, він може витрачати на це менше часу, але й повністю відмовлятися від догляду за собою, улюбленим, не можна. Ми просто підкажемо, як це правильно зробити. Чи знаєте ви, що навіть легендарний секс-символ нашої епохи Девід Бекхем зовсім не соромиться доглядати свої брови. Для цього він має свого особистого  гуру – косметолога Анастейшу Соар. Але, відвідувати косметолога чи доглядати брови самостійно – справа особиста.

brovi, muzskie brovi, uhod za brovjami, muzhchiny uhazhivajut za brovjami, brovi muzhchiny, muzhskoy trimming brovej. Реальний погляд на речі

Є деякі чоловіки, яким здається, що якщо вони час від часу вищипають на бровах пару волосків, то стануть просто чарівними. Але якщо подивитися на речі реально – все не так і просто. Запущені довгі та кущисті брови навіть найкрасивішому і статному чоловікові запросто додадуть пару-трійку років. Звичайно, справжні мачо-супермени не палають бажанням позбавляти свої брови природності, але корекція не завадить нікому. Ця зовсім нескладна процедура допоможе значно покращити зовнішність будь-якого чоловіка.

Доглядаємо самостійно brovi, muzskie brovi, uhod za brovjami, muzhchiny uhazhivajut za brovjami, brovi muzhchiny, muzhskoy trimming brovej.

Якщо ви так і не можете «набратися хоробрості» і відвідати косметологічний салон – не варто впадати у відчай – догляд за бровами зовсім не складний і наші рекомендації допоможуть виконати його самостійно, за щільно зачиненими дверима особистої ванної кімнати. Отже, починаємо. Весь догляд виконується у певній послідовності, що складається всього з двох етапів:

  1. Легкого тримінгу.
  2. Видалення зайвих волосків.

Тримінг

Для того, щоб провести тримінг в домашніх умовах вам знадобляться гребінець або зубна щітка, ножиці з короткими лезами та дзеркало. За допомогою лез зніміть близько міліметра довжини волосків на бровах. Розчешіть брови за допомогою гребінця або старої зубної щітки за напрямом їх росту. Цю процедуру необхідно виконувати періодично, орієнтуючись насамперед на зовнішній вигляд брів. Як тільки вони почнуть виглядати занадто кущистими – беріться за справу.

Видаляємо зайві волоски

Багатьом жінкам, та й чоловікам, власне кажучи, теж, не особливо подобаються брови, що зрослися на переніссі. Тому, з цим варто боротися, звичайно ж, якщо Ви не є прихильником тенденції залишати всю натуральну рослинність на тілі. Для того, щоб визначити, наскільки велику (точніше широку) ділянку між бровами потрібно звільнити від зайвої рослинності, потрібно прикласти між бровами великий палець. Побачили відстань під ним? Саме там і потрібно вищипати волоски. brovi, muzskie brovi, uhod za brovjami, muzhchiny uhazhivajut za brovjami, brovi muzhchiny, muzhskoy trimming brovej.

Але брови відрізняються і тут головне – не перестаратися. Не варто видаляти волоски на відстані, що перевищує 2 см. У такому разі вам загрожує перетворення на якогось мутанта з напрочуд довгим носом. Причому навіть у тому випадку, якщо від природи він і не є таким.

Природна краса

Саме тому навіть якщо палець зайняв понад двох сантиметрів – не звертайте уваги та вищипуйте брови вже суто за візуальним ефектом. Також не варто забувати й про видалення одиноких волосків, що причаїлися під бровою, над нею або з боку. Якщо вони ростуть зовсім близько біля самої брови - можна залишити кілька штук. Це буде безпосереднім підтвердженням того, що ваші брови натуральні, і ви не виконуєте стосовно них жодних косметичних процедур. brovi, muzskie brovi, uhod za brovjami, muzhchiny uhazhivajut za brovjami, brovi muzhchiny, muzhskoy trimming brovej.

Якщо ж волоски «втекли» далеко від основного контуру брови – сміливо беріть пінцет в руку і позбавляйтеся від них.

Секрети для чоловіків

І насамкінець відкриємо кілька секретів. Вони призначені для чоловіків, які твердо вирішили позбутися зайвої рослинності на своєму тілі. По-перше, вищипуйте волосся на бровах відразу ж після прийняття ванни або душу. З розкритих теплом пор волосинка буде висмикуватися легше і більш безболісно. І висмикувати волосинки найкраще в напрямку їхнього росту. brovi, muzskie brovi, uhod za brovjami, muzhchiny uhazhivajut za brovjami, brovi muzhchiny, muzhskoy trimming brovej.

По-друге, якщо після вищипування та розчісування рослинність на бровах і далі залишається неслухняною і так і норовить «розлетітися в різні боки» - скористайтеся воском або гелем для укладання волосся. Для зручності можна нанести його на той самий гребінець або зубну щітку, якою ви виконуєте укладку.

Не забуваємо про природність

Можна і потрібно видаляти волоски, які ростуть далеко від основної лінії брови. Ті ж, які не сильно за неї вибиваються, краще залишити – щоб зберегти ту саму природну чоловічу недбалість. А якщо необхідно «утихомирити» неслухняні брови, використовуйте трохи воску або гелю для укладки волосся. Можна нанести його на ту ж гребінець або щітку.

Отже, дорогі чоловіки, експериментуйте і спробуйте самостійно привести свої брови до ладу. Що стосується найсміливіших чи лінивих) – вперед, у косметичний салон. До речі, там заразом можна виконати й загальну чоловічу депіляцію.