Чи небезпечно нарощувати вії

Модна на сьогодні процедура нарощування вій набула надзвичайної популярності. Але існує думка, що неправильне виконання процедури може призвести до запалення повік і навіть опіків. Які ж дійсно існують ризики та як можна їх уникнути.

resnicy, narashhivanie resnic, opasnost' narashhivanija resnic, ризик при narashhivanii resnic, narashhivanie u leshmejkera Багаторічна історія нарощування вій дозволила фахівцям винайти безліч методик. Однак, зараз офтальмологи справді говорять про те, що неправильне нарощування штучних вій може призвести до, м'яко кажучи, неприємних наслідків. Так які ж побічні ефекти можливі та чи можна уникнути цих ризиків.

У чому полягає небезпека

Серед офтальмологів існує думка, що нарощені вії можуть здавлювати мейбомієві залози, завданням яких є вироблення спеціального секрету, що зволожує очі. Вага штучних вій, постійно дратуючи край повік, провокує початок хронічного мейбоміїту. Він характеризується появою на повіках маленьких, подразнюючих очі лусочок. Найчастіше вони помітні вранці, відразу після сну та ввечері, до завершення робочого дня. resnicy, narashhivanie resnic, opasnost' narashhivanija resnic, ризик при narashhivanii resnic, narashhivanie u leshmejkera

Але це зовсім не говорить про те, що лікарі категорично забороняють нарощування вій. Зовсім ні, просто потрібно відповідально ставитися до вибору майстра для виконання процедури та додатково доглядати після нарощування не тільки самі вії, але й очі, незалежно від того, прості вони або декоративні.

До речі, якщо лешмейкер справді є професіоналом, він і сам неодмінно забезпечить Вас цілим списком рекомендацій. Також майстер допоможе підібрати вії, які оптимально підходять для нарощування.

Правила безпечного нарощування

Досвідчені майстри з нарощування вій ніколи не допускають «склейки». Кожна вія має бути нарощена окремо. А якщо ні, то в місцях склеювання можуть збиратися небезпечні для очей патогенні мікроорганізми й навіть паразити. Також обов'язково майстри повинні дотримуватись правил відступу, в ідеальному варіанті він повинен бути приблизно 0.5 мм. resnicy, narashhivanie resnic, opasnost' narashhivanija resnic, ризик при narashhivanii resnic, narashhivanie u leshmejkera

При нарощуванні важливим є і дотримання параметрів навантаження на власні вії. Якщо від природи вони дуже тонкі, накладання важких варіантів нарощених вій неминуче призведе до провисання та обтяження повік, що також негативно вплине на здоров'я очей.

Протипокази

resnicy, narashhivanie resnic, opasnost' narashhivanija resnic, ризик при narashhivanii resnic, narashhivanie u leshmejkera Можливо, не всім наступна інформація припаде до душі, але є низка випадків, коли нарощування вій дійсно протипоказане. Йдеться про:

  • алергію на матеріали, що використовуються для нарощування;
  • підвищену сльозливість;
  • кон'юнктивіти;
  • хронічні захворювання очей.

resnicy, narashhivanie resnic, opasnost' narashhivanija resnic, ризик при narashhivanii resnic, narashhivanie u leshmejkera Якщо присутні перелічені вище ознаки, нарощувати вії не варто. Краса, звичайно ж, вимагає жертв, але ж не ціною власного здоров'я. Можливо у таких випадках варто використовувати альтернативні засоби, наприклад, гіпоалергенні туші для вій.

Але на щастя, таке трапляється досить рідко. До того ж якщо косметолог має достатній кваліфікаційний рівень, він неодмінно порекомендує Вам і те, як правильно доглядати за нарощеними віями, і те, як доглядати при цьому за очима.

Чітко дотримуйтесь рекомендацій майстрів і все неодмінно буде добре. Нарощені вії подарують Вашому погляду чарівну глибину та виразність. Здоров'я та краси Вам!