Червоний мухомор від натоптишів

Косметологічна індустрія пропонує величезну кількість різноманітних засобів, призначених для лікування мозолів та натоптишів. Але не відстає і народна медицина, яка пропонує для боротьби з цими неприємними явищами свій, ефективний і дуже простий рецепт – лікування червоними мухоморами.

Що може мазь, виготовлена на основі червоного мухомору

Звичайно ж, для того, щоб лікувати ноги і позбавлятися мозолів і натоптишів можна використовувати вже готовий до вживання крем під назвою «Мухомор проти». Купити його можна практично у будь-якій аптеці, є він і в каталогах інтернет-магазинів. А можна, наслідувати поради народної медицини і приготувати такий склад самостійно, в домашніх умовах. Про те, як це зробити правильно, ми поговоримо трохи пізніше.

Але, і в тому і в іншому випадку слід зазначити, що корисні компоненти, що містяться в мухоморах, дуже ефективні не тільки для позбавлення натоптишів і мозолів. Вони також відмінно допомагають позбавитися грибкових захворювань ніг, і знижують їх пітливість. Якщо використовувати засіб регулярно на відновлення природної краси ваших ніжок доведеться витратити не так багато часу.

Коли варто застосовувати мазь, на основі мухоморів

Мазь або крем з мухоморів, завдяки своїй ніжній структурі та потрійному механізму дії, що гарантує м'якість, свіжість та оздоровлення, можна використовувати у таких випадках:

  • при надмірній сухості шкіри ніг;
  • для відновлення ороговілих ділянок шкіри на ногах;
  • для позбавлення від натоптишів та сухих мозолів;
  • для лікування грибкових захворювань

Також мазь, що містить у собі компоненти, що входять до складу червоного мухомора, допомагає позбутися неприємного запаху та підвищеної пітливості ніг.

Як правильно приготувати мазь із мухоморів у домашніх умовах

Правильно приготована мазь із мухоморів здатна наповнити епідерміс багатьма корисними для здоров'я шкіри речовинами та мікроелементами. Склад засобу сприяє оновленню клітин епідермісу та підвищенню місцевого імунітету, що саме собою стимулює кровообіг і сприяє регенерації шкіри на клітинному рівні.

Однак, приступаючи до приготування мазі з мухоморів, не забувайте, що поряд з корисними мікроелементами в мухоморах містяться і токсини, і отрути. Тому, при приготуванні мазі потрібно дуже точно дотримуватися рецептури приготування засобу. В іншому випадку існує висока можливість допустити отруєння організму. З цієї ж причини не можна допускати, щоб засіб, виготовлений з мухоморів, потрапляв на слизові оболонки або відкриті ранові поверхні.

Для приготування мазі вам потрібно буде підготувати:

  • блендер, кавомолку або подрібнювач;
  • керамічну або скляну місткість;
  • пластикову ложку;
  • вазелін;
  • порошок із сушених мухоморів.

Для приготування суміші сушені мухомори подрібніть на порошок за допомогою блендера або кавомолки. Змішайте гриби з вазеліном та ретельно перемішайте. Втирайте мазь у ноги. Мазь для ніг з мухоморів справді дуже дієвий цілющий засіб. Єдине, чого слід побоюватися, - це індивідуальна алергія організму на один з компонентів мухомора.

Спробуйте для себе мазь з мухоморів і обов'язково напишіть у коментарях - чи вдалося вам позбутися мозолів. Головне, не забудьте перевірити, чи немає у вас алергії на мухомори.