Бульбашки на гель лаці

Часто на манікюрі можна побачити бульбашки. Виглядають вони неприємно і можуть зіпсувати враження навіть від найкрасивішого дизайнерського манікюру. Але чому ж з'являються бульбашки на поверхні гель лаку, чому з'являється здуття і чи можна уникнути цього під час манікюру.

gel' lak puzyritsja, гранення gel' laka, puzyr'ki na lake, udalenie puzyr'kov na lake

Причина утворення бульбашок прямо у пляшці

Бульбашки можуть утворюватися через шеллак, базове покриття і фініш. У принципі, подібний фінал можна передбачити заздалегідь. Бульбашки з'являються ще у флакончику. І відбувається це з різних причин:

  • попадання у флакончик повітря, це відбувається коли пляшечку струшують перед нанесенням. Цього в принципі не потрібно робити, тому що через свою густу консистенцію він починає «хапати» повітря. Це й утворює бульбашки. gel' lak puzyritsja, гранення gel' laka, puzyr'ki na lake, udalenie puzyr'kov na lake
  • нещільно закрита кришка флакона з лаком. Це відбувається через те, що пензлик з лаком занадто часто витирається об шийку флакона, що згодом заважає щільному приляганню. Тому очищайте шийку флакона, перш ніж закривати його.
  • неправильне зберігання гель лаку. Якщо лак зберігати в горизонтальному положенні його пензлик усередині оголюється і теж може спричинити появу бульбашок.
  • попадання у флакончик сторонніх рідин. Не можна розбавляти гель лак прямо у флакончику.
  • ворсинки на пензлику також можуть викликати появу бульбашок, захоплюючи зайве повітря, вони залишають бульбашки всередині.

Якщо гель лак "піхуриться", дотримуйтесь умов зберігання і спробуйте врятувати лак. Відкрийте флакон і, не виймаючи пензлик, залиште флакон у темному місці на пару годин. Потім обережно перемішайте склад, щільно закрийте флакон і покрутіть його в руках. До речі, бульбашки можуть з'являтися і з інших, незалежних від флакона причин. gel' lak puzyritsja, гранення gel' laka, puzyr'ki na lake, udalenie puzyr'kov na lake

Додаткові причини виникнення бульбашок

Крім того, що бульбашки можуть з'являтися у флакончику, вони можуть бути пов'язані з такими причинами як:

  • топ, застосований для великого об'ємного декору;
  • надто малий час просушування у лампі;
  • погане знежирення нігтів перед процедурою;
  • природні нерівності нігтьових пластин;
  • несумісності бази, лаку та топу.

gel' lak puzyritsja, гранення gel' laka, puzyr'ki na lake, udalenie puzyr'kov na lake

Прибрати бульбашки можна в процесі манікюру, ще до сушіння. За допомогою тонкого пензля акуратно переміщуйте бульбашки до краю нігтя, великі бульбашки можна проколоти голкою. Якщо вони виявлені після сушіння, нерівності спилюються пилкою і заново покриваються лаком.

Намагайтеся уникнути появи бульбашок і правильно зберігати лак. Якщо ж вони таки з'явилися, ви вже знаєте, як з ними боротися, а ми чекаємо від вас фото гарного манікюру.