Брови - хвилі

Хвиля експериментів із бровами триває! :) Не встигли ми перевести дух від гучного тренду "брови-пір'я", як на зміну йому прийшов не менш оригінальний стиль - брови-хвилі!

brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Брови, брови, брови... Деякі залишають їх у недоторканому вигляді, а інші щодня ретельно вищипують, або укладають неслухняні волоски. Ми вже звикли бачити дівчат із тонкими, темними, товстими, татуйованими, з гострими або із закругленими краями бровами.

Але до того, що якось у моду увійдуть хвилясті брови, життя мене не готувало! :) Як ми вже змогли переконатися у випадку з бровами-пір'їнами, вірус божевільних бьюті ідей розноситься соціальними мережами зі швидкістю світла! Тепер найпопулярніші бьюті-блогери запевняють нас, що ми просто зобов'язані оформити свої брови в ідеально відточені хвилясті лінії.

brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Першою, хто опублікував фото химерних хвилястих брів, була візажист Джессіка Бродерсен. У своєму Instagram вона продемонструвала макіяж, з товстими, хвилястими бровами із закругленим кінчиком. Це більшою мірою було заслугою косметичного олівця, ніж росту природних волосків брів.

brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Спочатку, даному стилю брів інтернет-користувачі дали менш романтичну назву -"брови-черв'яки". І, чесно сказати, така назва звучить дуже органічно:). Але потім все-таки переміг хештег #wawebrows, «брови-хвилі». Одна моя знайома охарактеризувала такі примітивні брови, як «роботу візажиста, у якого тряслися руки». Деякі візажисти пішли далі та доповнили брови-хвилі морською тематикою у макіяжі.

brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Якось я зловила себе на думці, що цей стиль нагадує мені брови Сквідварда з мультика про Губка Боба :) brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Хвилясті брови надихнули на зміни форми не лише дівчат, а й хлопців. І це виглядає ще неординарніше: brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Можливо я ставлюся до даного тренду занадто саркастично! Хоча, відверто кажучи, такі брови могли б стати непоганою прикрасою на Хелловін, наприклад! То що може коштувати популяризація тренду до кінця жовтня? :) А ще, до речі, можна використовувати такі брови як відволікаючий маневр. Ось не вдалося вам макіяж очей сьогодні з ранку, хочеться сховатися за темними окулярами. А потім взяли, намалювали такі феєричні брови й – опа, у ваші очі вже ніхто не дивиться, вся увага бровам! :) Це звичайно жарт, але в кожному жарті є частка правди. Одне можна сказати однозначно, такі брови не залишать вас поза увагою!

brovi volniy, oformlenie brovey

Як зробити брови-хвилі

Для початку потрібно добре припудрити зону брів, а також шкіру навколо. Далі розгладьте брови тонким гребінцем. Брови-хвилі малюються/заповнюються точно так, як і натуральні брови, але замість того щоб малювати їх за природною дугою – ви повинні відступати від звичної лінії на пару міліметрів то вгору, то вниз, утворюючи тим самим хвилясту лінію. Починати треба з природної лінії зростання, і продовжувати до місця звичного кінчика брови. Для того, щоб приховати зайві волоски, візьміть консилер і злегка підфарбуйте їх.

brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Але будьте обережні у спробі повторити хвилясті брови однієї з бьюті-богинь Інстаграму. Як зізнаються самі дівчата, для отримання ідеальної та цікавої картинки, досить часто вони підмальовують брови за допомогою Photoshop. Тому не засмучуйтесь, якщо з першого разу не вдасться намалювати симетричних «черв'ячків». Але якщо у вас є шалена кількість терпіння, можна спробувати цей тренд і на собі.

brovi volny, volnistie brovi, forma brovey, brovi chervyachki

Брови-хвилі – це справді «нова хвиля» в оформленні брів. Але подивимося, чи справді приживеться цей б'юті-тренд у повсякденному житті, без використання фоторедакторів.