Брови-пір'я: дикість чи наступний must-have?

Брови займають одну з перших позицій в акцентуванні обличчя. Потрібно багато часу, зусиль і терпіння, щоб стати власницею густих, красивих, шовковистих брів, які є незмінним атрибутом доглянутості вже кілька сезонів.

І ось коли ми нарешті відростили довгоочікувані кущисті брови - візажисти вирішили перевірити нашу готовність йти на жертви в ім'я краси новим трендом - бровами-пір'їнами. Розберімось, що це за диво дивне, і чи зможемо ми "літати" на бровах. :)

brovi perya s siney tushyu

Першовідкривачкою брів-пір'їн стала 19-річна візажистка з Фінляндії Стелла Сіронен. Вона завантажила в Instagram своє фото, на якому красувалися брови химерної форми.

brovi perya, gustie brovi, uchod za brovyami, stili brovey

Ні, общипувати бідних пташок і чіпляти собі накладне пір'я не доведеться :) Ілюзія пера створюється шляхом поділу брів посередині, горизонтальним проділом. Щоб волоски не втрачали форму Стелла використовувала клей олівець (вже звучить страшно, чи не так?).

Бьюті-пост миттєво набув шаленої популярності, понад 50000 лайків і 3000 коментарів, і розділив любителів краси на два табори: «у жодному разі» та «дуже навіть за». Сіронен не очікувала, що її "пір'їни" почнуть поширюватися як вірус. У черговому Instagram-пості зізналася, що початковим задумом було просто повеселити народ, і з її боку це був не більше ніж жарт. Проте вона вдячна за те, що її брови не обділили увагою та тенденція прижилася, а також подякувала тим з шанувальників, хто вже випробував образ на собі та виставив фото з хештегом #featherbrow. Одна з підписниць спробувала повторити образ Стелли, але отриманий результат більше нагадав їй «волосаті черв'ячки».

brovi perya, novie trendy krasoti, still 2017, trendi brovey 2017

Брови-колоски припали до душі навіть деяким "особливо стильним" чоловікам:

muzskie brovi perya, novie trendi brovey, stili brovey 2017

Стелла та її подруга Лееві, придумали ідею випадково, одного недільного вечора, коли Лееві почала розчісувати пензликом брови Сіронен.

Раптом вона мало не луснула від сміху. Коли я поглянула на себе через передню камеру телефону, я все зрозуміла. Вона розділила мої брови проділом та це виглядало дико кумедно... та ми сміялися з цього всю ніч.

Сіронен вирішила підняти настрій і іншим, і наступного дня вона взяла клей-олівець, щоб зафіксувати форму, і знову поділила їх. Стелла відтінила деякі волоски яскравою синьою тушшю і розмістила фотографію витвору в Instagram. Популярність має й інший бік, Стелла почала отримувати  негативні коментарі. У них зовсім не приємно відгукувалися про її зовнішність, брови, професійні якості, і засоби, які вона використовує.

Мене це здивувало, тому що багато б'ютів блогери виставляють жартівливі відеоуроки, і наносять забавні макіяжі. А ось мій пост люди сприйняли якось надто серйозно...

brovi perya, novie stili brovey

Безумовно, це не образ на кожен день, плюс до всього є ще один невеликий нюанс: цей образ зможуть втілити лише густоброві панночки. Тому я цілком розумію чому думки щодо цього тренду так розділилися. Але, незалежно від того замислювався її пост як жарт чи ні, Стелла насправді рада шуму, що піднявся, навколо специфічного стилю її брів.

Дивно, що є мистецтво макіяжу для очей, губ, контуринг тощо, а брови залишалися недоторканними протягом багатьох років. Я щиро сподіваюся, що це надихнуло візажистів на вивчення мистецтва оформлення брів та дозволить їм більше експериментувати!

brovi perya, yarkie brovi, stili brovey

За чи проти – вирішувати лише вам. З іншого боку, якщо вам не подобається, ніхто не змушує це пробувати. Зрештою, це всього лише тимчасовий образ, який ви можете з легкістю поміняти, лише знову розчесавши брови пензликом. Але якщо все-таки вирішите спробувати, переконайтеся, що ви використовуєте засоби, які безпечні для шкіри (клею-олівцю все-таки не місце в косметичці).