Брови та вік

Безперечно брови бувають дуже різними. Багато хто створює їх форму штучно, вищипуючи зайві волоски – головне, робити це правильно. Доведено навіть зв'язок форми брів із характером людини.

брові, форма брови, вищіпування брови, покраска брови, наkladні брови, депліжація ніткой, воскові полоські Але чи багато хто з нас замислювався про те, що доводиться переживати бровам протягом нашого життя і чи завжди правильно чинимо із захисним бар'єром, створеним природою для наших очей.

Життєвий шлях брів

Тернистий і звивистий – цей вираз чудово підходить для життєвого шляху наших брів. Природа задумала ці волоски для захисту очей від суворої дії факторів зовнішнього середовища. З усім тим, у більшості випадків свою первозданну красу вони зберігають максимум до 12-15 років. Після цього дівчатка, які намагаються подорослішати якнайшвидше, починають сміливо експериментувати над бровами. Їх стрижуть і вищипують, збривають, іноді навіть наголо і роблять пірсинг. Навіть якщо брови вже кажуть SOS. брові, форма брови, вищіпування брови, покраска брови, наkladні брови, депліжація ніткой, воскові полоські

Але безконтрольний ріст брів не зупиняється – його просто неможливо зупинити. І рано чи пізно на обличчі знову виросте буйна рослинність. Якщо в цей момент дорослі вчасно не навчать дівчинку, як коригувати брови самостійно, або не відведуть її до бровіста, може статися казус. Попри те, що позбавлятися рослинності на тілі людство почало давним-давно, не всім юним модницям відомо, як це робити правильно. І корекція брів удома – справа не проста. брові, форма брови, вищіпування брови, покраска брови, наkladні брови, депліжація ніткой, воскові полоські

Добре якщо загрозою для брів стануть тільки манікюрні ножиці, але на їх місці може виявитися бритва. Ось тоді вже без салонного майстра виправити ситуацію не вдасться. Або ж доведеться збривати брови повністю і чекати, поки вони відростуть наново. Що ж, обличчя без брів виглядатиме досить оригінально. Але якщо серйозно, то врятувати положення в цьому випадку допоможе спеціальний маркер або олівець. Тут знову ж таки головне – правильно ним користуватися.

Але все-таки в такому юному віці ще так хочеться бути схожою на одну кінозірку, то на іншу – зробити обличчя, як то кажуть на мільйон доларів. Копіювання форми брів без урахування овалу власного обличчя не призведе ні до чого доброго. Особливо якщо забувати про те, що саме потрібно правильно використовувати:

В результаті можна знов-таки дійти повного облисіння брів. На щастя, вони мають властивість відростати.

"Спокійний" період життя брів

Але, кожна жінка, що поважає себе, звичайно ж, якщо вона не є прихильницею нового тренду натуральної рослинності, продовжує позбавлятися зайвих волосків на бровах або робити корекцію. Щоправда, вже по-дорослому, з розумом, роблячи свої брови гарними.

Хтось акуратно вищипує самотні волоски, що відростають «у недозволеному» місці за допомогою пінцету, хтось знебарвлює брови або вибриває на них смужки в косметологічному салоні, а хтось і зовсім використовує накладні – тут справа смаку. брові, форма брови, вищіпування брови, покраска брови, наkladні брови, депліжація ніткой, воскові полоські Гелі та воски для брів, туші – благо, косметологічна індустрія пропонує для догляду величезну кількість різноманітних засобів.

Неможливо стати ідеальною, але можна, а головне – треба завжди бути самою собою, навіть якщо брови незвичайні. Якщо Ваші брови пережили у житті цікаві пригоди, обов'язково поділіться з нами цією історією.