Брови - незвичайні тренди

Відносите себе до сміливих експериментаторів? А як вам незвичайні тренди на брови? Чи готові випробувати їх на собі?

Повністю знебарвлені брови

Зовсім не новий тренд, з усім тим він стрімко набирає обертів. Нещодавно на собі його продемонстрували Met Gala Кендалл Дженнер. Подобаються безбарвні брови й Леді Гага, і Кім Кардаш'ян, і Крістен Стюарт.

Знебарвлюючи брови будьте обережні, а якщо впевненості у власних силах недостатньо – зверніться краще до професійних майстрів. Вся річ у тому, що навколо очей дуже ніжна шкіра і цілком можливий прояв алергічних реакцій чи подразнень.

Надзвичайно тонкі брови.

У 2018 Ріанна здивувала всіх з обкладинки популярного журналу Vogue. І причиною цього стали неймовірно тонкі брови – нитки. Зараз головними адептами стилю вважається Белла Хадід з її зачесаними догори волосками на тоненьких бровах.

Якщо ви бажаєте досягти такого ж ефекту на своїх бровах, не поспішайте використовувати для цього пінцет. Набагато краще за допомогою добре заточеного олівця продовжити брову до скронь і красиво укласти догори прозорим гелем.

Моно брова

Модель греко-кіпрського походження Софія Хаджипантелі повернула популярність цього тренду своїми постами у соціальних мережах. Густа монобровка самої Софії викликає заздрість у представників сильної статі, які є прихильниками природної рослинності на тілі. До неї приєдналися і співачка Rosalia, і актриса Яра Шахіді.

Брови зі стразами

Творці серіалу «Ейфорія», а якщо бути точнішими – його візажист Доніелл Деві своїми сміливими експериментами ввела моду на закріплення на бровах трафаретів, гліттера, страз і перлин. Не оминули вони й використання кольорових трафаретів.

До речі, стрази, наклеєні у куточках очей, виглядають надзвичайно ефектно. Що стосується того, які саме місця вибирати для приклеювання камінчиків, то тут все безпосередньо залежить від польоту Вашої фантазії - під бровами або над ними, на внутрішніх куточках брів, а можна зовсім спорудити перлинний місток від брови до скроні.

Пробуйте, експериментуйте, поєднуйте незвичайні брови зі стильним та яскравим макіяжем та обов'язково надсилайте нам фотографії з коментарями.