Бразильський манікюр

Перетворити недоліки манікюру на переваги? Легко, якщо йдеться про технологію, яка прийшла до нас зі спекотної Бразилії. Отже, знайомтеся – бразильський манікюр.

brazilskiy manicur, manicur po brazilski

Бразилія не даремно вважається однією з головних країн, які схиблені на питаннях краси. Бразильська депіляція, бразильське нарощування волосся, бразильська підтяжка - це лише мала частина спектра послуг, які доступні красуням в Бразилії. Але чим же так відомий їхній манікюр? Найчастіше, манікюр у домашніх умовах означає, що лак для нігтів буде скрізь, крім, безпосередньо, самих нігтів :) І, звичайно ж, більшість із нас вважає це невдачею. Але якщо справа стосується бразильського манікюру, то розмазаний лак – це дійсно ознака того, що манікюр вам роблять добре.

Яка різниця між стандартним та бразильським манікюром?

Це інтенсивний манікюр. Після замочування рук з використанням парафінотерапії, а також пілінгу, майстер грунтовно видаляє кутикулу, щоб зробити поверхню нігтя абсолютно чистою. Потім, замість того, щоб нанести лак тільки на нігті, фарбується так само і шкіра, що оточує нігтьову пластину, щоб переконатися, що покриття «затекло» і в краї нігтьового ложа, щоб зробити манікюр більш довговічним.

Так ідеально фарбується та маленька вільна ділянка біля кутикули, яку залишають більшість майстрів манікюру, і яка в процесі відростання нігтя стає ще більшою. Мені це нагадало процес, як ми фарбували нігті, коли були дітьми, результат приблизно однаковий :)

 kak delayut brazilskiy manicur, manicur po brazilski

Потім, за допомогою палички апельсинового дерева, на яку намотана вата, змочена в рідині для зняття лаку, майстер ретельно видаляє надлишки лаку, що потрапили на шкіру.

brazilskiy manicur

Чи потрібні спеціальні інструменти для бразильського манікюру?

Ще одна відмінна риса, яка робить бразильський манікюр унікальним – це те, як обробляється кутикула. Так само як і за бразильської депіляції, видаляється ВСЕ! :). Оскільки бразильський манікюр зосереджується на кутикулі, майстер використовує спеціальні щипчики, які виготовляються саме у Бразилії. Вони набагато гостріші, ніж звичайні, так що майстер може легко видалити внутрішні та зовнішні кутикули, а не тільки задирки.

Видалення зовнішнього шару кутикули часто вважають спірним, тому що ця частина шкіри запобігає попаданню бактерій у ваші нігті.

Саме тому бразильська технологія манікюру має і своїх противників:

"Багато людей подобається бразильський манікюр, тому що вони в захваті від акуратного зовнішнього вигляду нігтів у результаті", - каже нью-йоркський майстер манікюру Джин Чхеві. "Але я не рекомендую його робити, тому що, через кілька днів після видалення такої великої кількості кутикули, вона відростає нерівними частинами і починає лущитися."

brazilskiy manicur, kutikula pri brazilskom manicure

Скільки часу займає процес бразильського манікюру?

В середньому на процедуру бразильського манікюру йде приблизно 40 хвилин, залежно від професіоналізму майстра. І звичайно ж, йде незліченна кількість ватних валиків :)

resultat brazilskogo manicura

Поради для тих, хто хоче зробити бразильський манікюр самостійно

Я не рекомендувала б власноруч видаляти кутикулу, особливо якщо вам в руки потрапили ті самі бразильські щипчики. Це може бути дуже небезпечно, так що просто відсуньте кутикулу назад паличкою апельсинового дерева, вона стане вам у пригоді й для видалення надлишків лаку.

udalenie kutikuly

Не стирайте лак грубими рухами, що вдавлюють, так ви ще більше його розмажете.

Я сподіваюся, зараз вам простіше зрозуміти, як зробити цей цікавий манікюр вдома.