Бородаті леді

Жінки з бородою. Стандарти краси, прищеплені нам суспільством у ранньому дитинстві не передбачають наявність рослинності на жіночому обличчі, за винятком вій. Медики називають це явище гірсутизмом.

женщини з бородою, бородаті женщини, girsutizm, lishnjaja rastitel'nost' на lice З усім тим, кілька жінок на обличчі яких росте густа борода, спростовують думку оточуючих і пишаються своєю розкішною бородою, навіть не збираючись позбавлятися її. Унікальні від природи, вони є активними борцями за природну рослинність і зовсім не згодні з тим, що жінки здавна почали голити тіло. Отже, ТОП бородатих красунь. женщини з бородою, бородаті женщини, girsutizm, lishnjaja rastitel'nost' на lice

Міріам Мітбарт

До 20 річного віку обличчя Міріам ніяк не відрізнялося від сотень тисяч інших жінок. Але, після народження сина ситуація кардинально змінилася і вона була змушена щодня вищипувати волоски, що з'являлися на підборідді. Ті ж своєю чергою росли все активніше та активніше. женщини з бородою, бородаті женщини, girsutizm, lishnjaja rastitel'nost' на lice

Жінка мучила себе аж до 40-річного віку - електроліз і вищипування не привели до бажаного результату - результатом було лише постійне подразнення шкіри та волоски, що вросли. Жінка вирішила перестати мучити себе та дозволила бороді відростати. До речі, як тільки Міріам перестала йти на поводу комплексів, вона набула радості життя і впевненості в собі. Мало того, зараз вона не соромиться виставляти бороду на показ та працює у цирку.

Харнаам Каур

На долю індійської дівчинки Харнаам Каур випало серйозніше випробування. Рослинність «окупувала» її тіло ще тоді, коли вона була в зовсім юному 11-річному віці. Причиною цього став синдром полікістозних яєчників, що є в анамнезі. женщини з бородою, бородаті женщини, girsutizm, lishnjaja rastitel'nost' на lice

Однолітки жорстоко знущалися з дівчинки, і був час, коли вона навіть серйозно замислювалася про самогубство. В останній момент Харнаам зупинилася і вирішила – навіщо йти з життя через сварливих людей, адже воно таке прекрасне. Ось цей момент потужної хвилі бодіпозитиву назавжди змінив життєву позицію дівчини. Зараз її улюбленим девізом стала фраза «Моє тіло – моя справа» і погодьтеся, вона на всі 100% права!

женщини з бородою, бородаті женщини, girsutizm, lishnjaja rastitel'nost' на lice Роуз Гейл

Не менш відома світовим фотографам ще одна жінка з бородою – Роуз Гейл. Як і всі її «подруги по цеху» вона не вважає, що рослинність на її обличчі робить її менш жіночною та привабливою. Вона радіє свободі залишатися самою собою.

Всім цим представницям прекрасної половини людства довелося подолати свої страхи, сумніви та забобони оточуючих. Зараз вони активно беруть участь у всесвітньому русі We Can Face It, метою якого є боротьба з негативною думкою оточуючих, пов'язаних із зайвою рослинністю на жіночому обличчі. А як Ви ставитеся до бородатих жінок?