Біозавивка вій

Далеко не у всіх жінок вії від природи виглядають спокусливо закрученими. Для того, щоб подарувати їм сексуальний вигин, жінки використовують спеціальну туш або щипчики для завивки. Щипчиками користуються перед фарбуванням вій, особливий пензлик, що підкручує вії, працює під час нанесення макіяжу. Але, можна позбавити себе зайвого клопоту і вибрати біозавивку. Поговоримо про це.

Що являє собою біозавивка?

Косметологічна промисловість не стоїть на місці й підтвердженням цьому виступає новий спосіб підкручування вій – біозавивка. З її допомогою можна надати віям бажаної форми. Причому протримається вона протягом кількох місяців. Тут визначальним фактором є швидкість, з якою ростуть ваші рідні вії. Після повного їх оновлення біозавивку вій у будь-якому випадку доведеться повторювати.

Чи болісна процедура?

Одне з перших питань більшості жінок – чи болісна біозавивка вій. Тут можна розслабитися - процедура нагадує хімічну завивку волосся, і робити її зовсім не боляче. Тривалість – хвилин 40-50.

Вії закручуються на спеціальні одноразові пристрої, що нагадують бігуді для волосся. Товщина та конструкція їх безпосередньо залежить від очікуваного вами результату та будови самих вій. Якщо вії короткі, використовується тонка конструкція, якщо довгі – товста.

Після того як вії накручені на бігуді, майстер наносить на них особливий склад, що закріплює згодом отримані за допомогою біозавивки волоски. Потім на вії наноситься фіксуючий склад і після цього валики конструкції знімають.

Майстри професійних косметологічних салонів використовують у роботі абсолютно безпечні для здоров'я препарати. Враховуючи факт того, що всі засоби наносяться, починаючи від середини вії й закінчуючи кінчиками вій.
Склад не потрапляє на лінію росту волосся, і, відповідно, ніяк не може нашкодити натуральним віям і слизовій оболонці очей. Після біозавивки можна носити контактні лінзи, користуватися косметикою, відвідувати сауну та басейн.

Вже через кілька днів після виконання процедури можна фарбувати вії й продовжувати зміцнювати їх рициною або іншими засобами, якими ви користувалися раніше.

Отже, обираючи біозавивку вій, сучасні жінки отримують можливість бути чарівними та при цьому не витрачати щодня зайвого часу на те, щоб привести себе в порядок.

Головне милі дами, знайти професійного майстра косметолога. У цьому випадку на вас напевно чекає успіх. Ми ж, як завжди, чекаємо у коментарях фото ваших прекрасних вій після біозавивки.