Біотатуаж хною – брови
Фарбування брів хною зараз набирає все більшої популярності. Воно не тільки абсолютно безпечне, а й порівняно з іншими методиками – недороге. Розглянемо особливості біотатуажу хною та можливі протипокази до процедури.
Походження та переваги
Багато століть тому фарбувати брови хною почали жінки, що живуть у північній частині Африканського континенту. Ця традиція не тільки дожила до наших днів, а й набула популярності у європейських жінок. Причиною цього є значні переваги даної процедури.
До них відносяться:
- застосування матеріалу натурального походження;
- різноманітність відтінків хни – звичний яскраво-рудий, коричневий, різні варіації сірого;
- відсутність у складі хімічних сполук – аміаку та перекису водню;
- безболісність маніпуляції;
- абсолютна безпека - враховується можливість застосування вагітним, матерям, що годують, і неповнолітнім;
- засіб служить для зміцнення волосків.
Таким чином, процедура, яку можна виконувати в домашніх умовах, є абсолютно нешкідливою. Гіпоалергенний склад дозволяє використовувати його навіть тим жінкам, що страждають на алергічні реакції. Колірна гама дозволяє підібрати відповідний відтінок під будь-який колір шкіри.
При цьому результат досить стійкий і тримається на волосинках щонайменше вісім тижнів. Якщо комусь цей період здасться занадто коротким - зверніть увагу на те, що це дозволяє змінювати форму брів частіше, або таким чином підбирати форму, яка ідеально відповідатиме овалу обличчя.
Складності виконання
За всіх переваг біотатуажу за допомогою хни, перш ніж зважитися на цю процедуру потрібно враховувати й складності, що супроводжують її виконання. Насамперед це:
- Розведення порошку хни водою - хні властива здатність збиватися в грудочки та утворювати дрібні крупинки. Якщо таке станеться, брови будуть забарвлені нерівномірно.
- Важливо домогтися однорідної консистенції порошку, суміш повинна розтікатися, добре триматися на бровах, зберігаючи їх форму.
- Чим би Ви не фарбували брови - пензликом або губкою, рухи повинні бути чіткими та впевненими, рука не повинна тремтіти. Навіть порушення лінії на міліметр зіпсує результат та зробить брови неакуратними.
Крім цього, дуже важливо, щоб брови були однаковими.
Виконання процедури
Перед початком процедури підберіть хну з урахуванням кольору волосся та шкіри:
- блондинки зі шкірою світлого відтінку – сіра хна;
- брюнетки та рудоволосі – руда хна;
- шатенки – коричнева хна.
Перш ніж почати фарбування, зробіть глибокий пілінг. Для цього на попередньо розпарену шкіру нанесіть кавову гущу або скраб на основі цукру або солі. Після цього знежирте шкіру та наносьте хну.
Якщо Ви пофарбували брови хною та залишилися задоволені результатом – обов'язково поділіться з нами фотографіями. Ми чекаємо на них у коментарях.