Біологічний вік – визначаємо самостійно

Зараз багато фітнес блогерів говорять про те, що знання свого біологічного віку надзвичайно важливе у питаннях відновлення та нормалізації фізичної форми. Звичайно ж, педикюр , манікюр та депіляція – це невід'ємні атрибути краси кожної жінки.

біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню Як визначається біологічний вік

Але для того, щоб правильно виконувати всі процедури, бажано таки визначиться з власним біологічним віком . Виявляється, що дізнатися про свій біологічний вік у домашніх умовах зовсім нескладно. Для цього потрібно лише виконати ряд фізичних вправ. І одразу ж все стане на свої місця.

Тестування на показник біологічного годинника зовсім нескладне. Головне, що необхідно дотримуватись перед його проходженням – це розминка. Тільки після неї Ви зможете гарантовано очікувати реальні результати власного дослідження. біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню

Гнучкість хребта

Виконуючи цю вправу, поставте ноги на ширину плечей і дотягніть долонями до підлоги. Коліна у своїй бажано не згинати зовсім. Якщо поставити долоні на підлогу, Вам вдалося повністю, вітаємо – Ваш біологічний вік відповідає 20-ти – 25-річним. Якщо до підлоги дотягнулися лише кінчики пальців – вам 25-38 років. Якщо до статі Вам дістати не вдасться – Вам щонайменше 50. біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню

Гнучкість рук

Руки необхідно звести за спиною приблизно на рівні лопаток. Якщо Ви зможете доторкнутися долонями одна до одної – вік відповідає 20-25 років. Якщо руки за спиною не сходяться – вам за сорок. І, якщо ж звести руки за спиною у Вас взагалі не вийде - Вам вже більше 60-ти.

біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню Віджимання

Як віджиматися, знають абсолютно всі. Для перевірки біологічного віку поставте руки на підлогу приблизно на повну ширину плечей, можна навіть трохи ширше. Напружте ноги таким чином, щоб коліна під час віджимання не торкалися підлоги. Здорова жінка в нормі повинна віджатися приблизно раз 15. Зменшення кількості жиму прямо пропорційно біологічному віку.

біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню «Плуг»

Для виконання цього тесту необхідно лягти за спину та перекинути ноги через себе. При цьому шкарпетки ніг повинні діставати до підлоги в ділянці голови. До речі, якщо Вам здається, що це дуже просто, повірте, Ви помиляєтеся. Вправа далеко не така проста. Якщо ж Ви зробили «плуг» з першого разу – Вас можна привітати, Ваш біологічний вік не перевищує 25 років.

біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню «Планка»

Опустіть лікті на підлогу і напружте ноги. Коліна, як і при виконанні віджимання, не повинні торкатися підлоги. У такому положенні слід протриматися близько хвилини. Втім, і 30 секунд говорять про те, що Вам не більше 25-ти. Відповідно, ситуація тут практично така ж, як і при виконанні вправи «віджимання» - чим менше часу Ви простоите в такому положенні, тим Ви старші.

біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню «Скручування»

Ляжте на підлогу і широко розставте ноги, руки підігніть під голову. У цьому положенні постарайтеся дотягнутися ліктем до коліна. Якщо біологічно молоді, то за хвилину повинні зробити не менше 45-ти скручувань.

біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню «Берізка»

Про техніку виконання цієї вправи напевно відомо також усім. Потрібно лягти на спину та підняти ноги догори. Поперек підтримуйте руками і постарайтеся протриматися в такій позиції хоча б хвилину. біологічний зростання, запобігання біологічному зростанню Якщо у Вас вийшло - Вам 25. 30 секунд говорять про 40 років і час, менше 30-ти секунд - Вам більше 60-ти.

Звичайно, буквально сприймати такі поради теж не можна. Але, звернути увагу на них, звичайно ж, потрібно. Спробуйте на собі мої поради та, розкажіть у коментарях, що у Вас вийшло.