Біогель: стійке покриття та здорові нігті
Ваша мета - стійкий манікюр без шкоди для нігтів? Якщо відповідь «так», то у мене є для вас щось цікаве! Поговоримо сьогодні про біо гель - справжнього цілителя для нігтів.
Що таке біо гель?
Біо гель – це стійке покриття, яке може застосовуватися для будь-якого типу нігтів, як і звичайний лак. До складу гелю не входять токсичні хімічні речовини (тобто він не містить акрил, формальдегід, толуол і т.д.), зате він містить протеїн, і створений, щоб діяти як захисний шар для ваших натуральних нігтів, піклуючись і покращуючи загальний стан здоров'я нігтів, та одночасно забезпечуючи стійке покриття без сколів та нерівностей.
Види біо гелю для нігтів
На цей час виробники випускають кілька продуктів. Основні з них це: біо гель скульптор, прозорий та кольоровий біо гель. Прозорий біо гель використовують для зміцнення нігтів, а також може бути основою.
Скульптор використовують для вирівнювання нігтьової пластини та для нешкідливого нарощування. Цей гель має досить густу консистенцію і наноситься товстим шаром.
Для того, щоб додати колір, зверху біо гелю - скульптора наноситься кольоровий біо гель, який потім можна стерти за допомогою спеціального засобу для зняття біо гелю.
При цьому покриття гелем-скульптором залишається незмінним, і дає можливість легко змінювати колірну гаму манікюру настільки часто, наскільки ви самі цього хочете. Ну чи не диво! :)
Як він працює?
Процедура нанесення біо гелю не вимагає попереднього знежирення або надмірного полірування нігтя. Ви також зможете обійтися без базового шару і праймера - гель і так буде добре триматися на ваших нігтях. Біо гель наноситься безпосередньо на натуральний ніготь, не порушуючи його природну гнучкість і зберігаючи нігті ідеально захищеними завдяки стійкості покриття. Гель не виділяє жодних токсичних випарів і не має різких запахів, тому людям, схильним до алергічних реакцій такий засіб явно сподобається.
Після нанесення біо гель просушують протягом двох хвилин під спеціальною лампою. Гель сумісний як з ультрафіолетовою, так і LED-лампою. Виробники запевняють, що при правильному нанесенні продукт протримається щонайменше три тижні.
У чому відмінність біо гелю від інших гель-лаків?
Найважливіша відмінність біо гелю від його інших "гелевих родичів" полягає в тому, що засіб не завдає жодної шкоди натуральним нігтям, і крім естетичного задоволення від рівного стійкого покриття, ви бонусом отримуєте і його лікувальні властивості : пошкоджена нігтьова пластина значно покращується, відновлюється і зміцнюється.
Більшість таких гель-лаків, що нам з вами так подобаються, як правило, використовуються в комплексі з праймерами/дегідраторами, для кращого зчеплення з поверхнею нігтя. У деяких випадках це може спровокувати зневоднення нігтьової пластини та призвести до таких проблем як ламкість нігтів, розшарування або білі плями. Усім своїм клієнткам я раджу періодично робити невеликі перерви у своєму захопленні гель-лаком і дати нігтям трохи подихати. Але у випадку з біогелем ця порада не актуальна, тому що ніготь «дихає» навіть під покриттям. Також біо гель може використовуватися при аерографії. Адже аерографія робиться за допомогою фарби на водяній основі, яка сумісна з біогелем скульптором. Ще однією приємною відмінністю біо гель-лаку є його широкий колірний асортимент. Зараз існує більш як 150 доступних відтінків. Що не може не тішити! :)
Невелика порада: надягайте рукавички при використанні засобів для чищення, що містять аміак, оскільки він з часом розм'якшує біогель.
Зі своєї практики так само знаю, що цим продуктом цікавиться багато дівчат, які перебувають у положенні. Мовляв, він безпечніший, у порівнянні з тим же гель-лаком. Але не варто забувати, що лікарі не рекомендують робити манікюр з гель-лаком не через покриття, а через можливість негативного впливу UV-лампи. Так що, в такому випадку, просто зверніть увагу на майстра працюючого з LED-лампою і будьте доглянутими та красивими навіть у такий хвилюючий період очікування малюка.
Як зняти біо гель?
Біо гель скульптор може бути видалений протягом декількох хвилин за допомогою спеціально розробленої рідини, призначеної для зняття біо гелю без пошкодження або зневоднення натуральних нігтів.
Процедура нагадує зняття звичайного гелевого покриття: просто змочіть ватний диск у рідині для зняття біо гелю, а потім загорніть палець у фольгу. Приблизно через 10 хвилин гель відшаровується, залишаючи красиві здорові нігті під ним.
Кольоровий біогель для нігтів можна видалити простою рідиною для зняття лаку без ацетону, і як я вже говорила, це не пошкодить шар покриття біогелем скульптором під ним.
Загалом, дівчатка просто диво, а не продукт! :) Попри те, що більшість майстрів манікюру поки що віддають перевагу роботі зі стандартними гель-лаками, впевнена, що в майбутньому манікюр з біогелем займе лідируючі позиції в цій сфері.