Бікіні дизайн - історія

Бікіні – саме так називається один із тихоокеанських атолів. До речі, саме на ньому проводились випробування однієї з перших атомних бомб. Тож яке відношення має зловісний острів до нашої інтимної зони.

Перший відритий купальний костюм світ побачив на черговому паризькому тижні моди. Було це 1946 року. У купальник входили ліф, який чудово підтримує груди та маленькі плавки. Костюм назвали Atome, а його демонстрація поєднувалася з численними проблемами. Не кожна модель була готова настільки оголитися перед публікою. В результаті організаторам навіть довелося запрошувати на шоу стриптизерок.

І, якщо чоловікам такі купальники дуже сподобалися, представники церкви були налаштовані кардинально. Асоціація назви купальника - Atome з грубою непристойністю закріпилася настільки міцно, що довелося, щоб уникнути негативу, просто перейменувати його. Так з'явилися купальники бікіні.

Часи швидко змінювалися і вже незабаром у бікіні з'явилися нові пошановувачки -  Бріджіт Бардо, і Мерилін Монро – мега популярні діви тих часів. Далі популярність купальника стрімко зростала і була у прямій залежності від його розмірів, які так само стрімко зменшувалися.

Незадовго після цього з'явилася ще одна асоціація – бікіні почали називати інтимну зону та у косметичних салонах з'явилася нова послуга – дизайн зони бікіні. У принципі, вона нова й у багатьох країнах, наприклад, Сході, використовувалася вже довгі роки. Але офіційно термін «бікіні-дизайн» був закріплений в грудні 2000 року. Саме тоді його було закріплено як товарний знак. На сьогодні бікіні дизайн може включати:

  • стрижку та корекцію;
  • депіляцію та епіляцію;
  • гігієнічне видалення волосся в інтимній зоні;
  • фарбування та оформлення стразами.

Список може бути практично нескінченним. Тут багато залежить від фантазії та побажань клієнтки.

Милі дами, якщо ви хочете доповнити мою статтю або почути щось нове про бікіні дизайн – обов'язково пишіть у коментарях.