Безпечний манікюр

Я довго обіцяла собі не порушувати тему коронавірусу. Але, на жаль, цей вірус глибоко просякнув всі сфери нашого життя, і йти з них у принципі, не збирається. Не виняток і манікюрні салони.

безоpasний manikjur, стерилізація інструментів, інструменти dlja manikjura, manikjurny salon Останнім часом у соціальних мережах і так зі швидкістю світла поширювалися ідеї про масові випадки зараження всілякими інфекціями, враховуючи гепатит та інші неприємні захворювання, а тепер, з появою вірусу Ковід 19 і зовсім складається враження, що відвідування манікюрного салону схоже на «російську рулетку».

Скажу чесно, я, як і більшість наших адекватних співгромадян схиляюся до думки, що гігієна та дотримання необхідних санітарних норм у манікюрних салонах не є заходами, необхідні виключно під час пандемії. Про стерильність манікюру потрібно дбати завжди. Отже, які основні правила безпечного манікюру?

Пакет з інструментами

безоpasний manikjur, стерилізація інструментів, інструменти dlja manikjura, manikjurny salon Сучасні манікюрні салони вже досить давно перейшли на обробку інструментів в індивідуальних одноразових крафт-пакетах. Відповідно, якщо ви хочете переконатися в солідності закладу, то зверніть увагу, чи буде майстер при вас розкривати пакет з одноразовими інструментами. Така дія є стовідсотковим гарантом того, що інструменти правильно, якісно та професійно очищені від усіляких бактерій та патогенних мікроорганізмів.

Використання одноразового інструменту

Другим важливим аспектом безпеки є факт того, що всі інструменти та пристрої, які не можуть бути простерилізовані, повинні бути одноразовими. Йдеться зараз і про дерев'яні палички, і про серветки. Відразу після використання майстер повинен викидати їх у контейнер, призначений для відходів. Для підтвердження серйозності майстер манікюрного салону може навіть зламати паличку перед цим.

Якщо ж раптом ви помітите, що у закладі вам під руки підклали звичайний рушник, знайте – це пряме свідчення порушення техніки безпеки й салон ні в якому разі не може розраховувати на довіру та повагу клієнтів. Серветки обов'язково мають бути одноразовими. Мало того, під кожну руку одного клієнта за правилами належить класти нову серветку. інструменти в крафт пакеті

Тривалість процедури

Так, як не дивно, але час, який майстер витрачає на те, щоб довести до ладу ваші нігтики, теж свідчить про ступінь безпеки манікюру. Ось тільки подивіться - якісний манікюр займає не менше ніж годину часу, а що говорити, якщо майстер упорався всього за пів години? Цілком вірно, за цей час ніхто не встигне якісно виконати процедуру. Так якою ж може бути розмова про якісну дезінфекцію інструментів – це просто нереально. безоpasний manikjur, стерилізація інструментів, інструменти dlja manikjura, manikjurny salon

До речі, чи можете ви заздалегідь визначитися з цим? Вам достатньо просто запитати майстра про те, скільки часу знадобиться на процедуру. Якщо цифра виявиться неприпустимо малою – не варто розпочинати процедуру. У такому салоні про безпеку не може бути й мови. безоpasний manikjur, стерилізація інструментів, інструменти dlja manikjura, manikjurny salon

Дбати про своє здоров'я потрібно завжди, незалежно від того, чи гуляє світом коронавірус, чи ні. Турбота про здоров'я — це неодмінна частина нашого життя і в жодному разі не можна нею нехтувати.

Використовуйте наші рекомендації та завжди будьте здорові!