Безпечний лак для нігтів
Жінки стали дуже перебірливими й, обираючи черговий засіб для волосся, тіла або нігтів, дбають про те, щоб він був максимально натуральним і ефективним.
Цікаво, а чи існують безпечні лаки для нігтів?
«Еко» у косметичних засобах
У наші дні, обираючи собі черговий косметичний засіб, жінки найчастіше починають шукати на етикетці напис «Еко». Це врахували багато виробників і Nail-індустрії, природно, що вони не могли пройти повз тренд сучасності.
Через нігтьові пластини досить легко поглинаються і потрапляють в організм людини всі токсичні речовини. Звичайно ж, це відразу негативно позначається не тільки на довколишніх тканинах, а і на всіх органах і системах організму.
Саме тому інноваційні розробки нігтьової індустрії пов'язані не лише з забаганками виробників чи успішними маркетинговими іграми. Навпаки, кожній із фірм-виробників лаків для нігтів хочеться, щоб саме їхній засіб був справді безпечним і, відповідно, завоював довіру жінок та популярність у манікюрних салонах.
Нові покоління лаків
Далеко не всім відомо, що позначає нанесене на лаки маркування free і цифра, що стоїть перед ним. У продажу є лаки 2 free, 3 free, 5 free. Так от, це маркування вказує на те, скільки шкідливих хімічних токсинів було прибрано зі складу того чи іншого лаку. Найбільш шкідливими хімічними речовинами вважаються засоби на основі:
- формальдегіду;
- дибутилфталату;
- толуолу;
- камфори;
- формальдегідних смол.
Однак, видалення зі складу шкідливих речовин зовсім не свідчить про те, що лак став абсолютно нешкідливим, адже головним хімічним агресором у його складі є пігмент. А якщо говорити відверто, то саме через нього жінки й користуються лаками. Тут постає логічне питання – чому не можна використовувати у виробництві лаків натуральні пігменти? А тут вся річ у тому, що видобувати їх, особливо якщо йдеться про яскраві тони пігментів, надзвичайно складно. Тобто баночка такого лаку коштувала б нечуваних грошей.
Таким чином, найбезпечнішим лаком на сьогодні залишається 5 free і це вже можна справедливо вважати суттєвим проривом у нейл індустрії. Також варто звернути увагу на лаки, в яких шкідливий дибутилфталат замінили на деревну масу, нітроцелюлозу – бавовняним екстрактом, а розчинники замінили ефірами на харчовій основі.
До того ж не можна нехтувати тим фактом, що на 100% натуральні лаки просто не трималися б на нігтях. Адже всі без винятку жінки, навпаки, прагнуть максимальної стійкості. Не вірите – згадайте дитячі лаки – їх можна змити за допомогою простої води. Приємною новиною можна вважати те, що на ринку вже з'явилася натуральна рідина для зняття лаку. Але це вже зовсім інша історія.
А Ви хотіли б купувати нешкідливий лак для нігтів, чи не вірите у шкідливі властивості токсинів не тільки для нігтьових пластин, а й для всього організму? Розкажіть нам у коментарях.