Безпечний лак для нігтів

Жінки стали дуже перебірливими й, обираючи черговий засіб для волосся, тіла або нігтів, дбають про те, щоб він був максимально натуральним і ефективним.

lak dlja nogtej, bezvredny lak, безоpasny lak, pigmenty dlja laka, lak bez vreda, 3 free lak

Цікаво, а чи існують безпечні лаки для нігтів?

«Еко» у косметичних засобах

У наші дні, обираючи собі черговий косметичний засіб, жінки найчастіше починають шукати на етикетці напис «Еко». Це врахували багато виробників і Nail-індустрії, природно, що вони не могли пройти повз тренд сучасності.

Через нігтьові пластини досить легко поглинаються і потрапляють в організм людини всі токсичні речовини. Звичайно ж, це відразу негативно позначається не тільки на довколишніх тканинах, а і на всіх органах і системах організму. lak dlja nogtej, bezvredny lak, безоpasny lak, pigmenty dlja laka, lak bez vreda, 3 free lak

Саме тому інноваційні розробки нігтьової індустрії пов'язані не лише з забаганками виробників чи успішними маркетинговими іграми. Навпаки, кожній із фірм-виробників лаків для нігтів хочеться, щоб саме їхній засіб був справді безпечним і, відповідно, завоював довіру жінок та популярність у манікюрних салонах.

Нові покоління лаків

Далеко не всім відомо, що позначає нанесене на лаки маркування free і цифра, що стоїть перед ним. У продажу є лаки 2 free, 3 free, 5 free. Так от, це маркування вказує на те, скільки шкідливих хімічних токсинів було прибрано зі складу того чи іншого лаку. lak dlja nogtej, bezvredny lak, безоpasny lak, pigmenty dlja laka, lak bez vreda, 3 free lak Найбільш шкідливими хімічними речовинами вважаються засоби на основі:

  • формальдегіду;
  • дибутилфталату;
  • толуолу;
  • камфори;
  • формальдегідних смол.

Однак, видалення зі складу шкідливих речовин зовсім не свідчить про те, що лак став абсолютно нешкідливим, адже головним хімічним агресором у його складі є пігмент. А якщо говорити відверто, то саме через нього жінки й користуються лаками. Тут постає логічне питання – чому не можна використовувати у виробництві лаків натуральні пігменти? А тут вся річ у тому, що видобувати їх, особливо якщо йдеться про яскраві тони пігментів, надзвичайно складно. Тобто баночка такого лаку коштувала б нечуваних грошей. lak dlja nogtej, bezvredny lak, безоpasny lak, pigmenty dlja laka, lak bez vreda, 3 free lak

Таким чином, найбезпечнішим лаком на сьогодні залишається 5 free і це вже можна справедливо вважати суттєвим проривом у нейл індустрії. Також варто звернути увагу на лаки, в яких шкідливий дибутилфталат замінили на деревну масу, нітроцелюлозу – бавовняним екстрактом, а розчинники замінили ефірами на харчовій основі.

До того ж не можна нехтувати тим фактом, що на 100% натуральні лаки просто не трималися б на нігтях. Адже всі без винятку жінки, навпаки, прагнуть максимальної стійкості. Не вірите – згадайте дитячі лаки – їх можна змити за допомогою простої води. lak dlja nogtej, bezvredny lak, безоpasny lak, pigmenty dlja laka, lak bez vreda, 3 free lak Приємною новиною можна вважати те, що на ринку вже з'явилася натуральна рідина для зняття лаку. Але це вже зовсім інша історія.

А Ви хотіли б купувати нешкідливий лак для нігтів, чи не вірите у шкідливі властивості токсинів не тільки для нігтьових пластин, а й для всього організму? Розкажіть нам у коментарях.