Ажурний френч – стильний дизайн манікюру

Саме слово ажур автоматично викликає асоціацію з тонкими мереживами або майстерною роботою ювеліра. Виявляється, майстер манікюру теж може створювати неймовірно красиві мереживні візерунки. Причому створює він їх на ваших нігтях.

Техніка виконання ажурного манікюру

Творчий процес створення ажурного манікюру складається з кількох етапів:

  1. Готуємо нігті до моделювання - гігієнічний манікюр, корекція довжини.
  2. На типсах або формах виконується нарощування гелевим складом. Нігтям надається форма.
  3. Нігтьові пластини знежирюються та дезінфікуються.
  4. На нігті наноситься ажурний френч – використовується білий гель.

Для того, щоб ажурний манікюр виглядав справді неповторно, вигнуті дуги та вензелі орнаменту повинні заповнювати абсолютно весь, без винятку, вільний край нігтя. Завдяки тому, що сам гель щільний і в'язкий, він не розтікається. Тобто, за його допомогою навіть за мінімальних навичок буде нескладно створювати на нігтях тонкі ажурні лінії.

Далі процедура продовжується:

  1. Намальований гелем візерунок полімеризуєте в лампі гель. Зверніть увагу, що зняття дисперсійного шару при використанні білого гель френча не потрібно.
  2. Обпилюємо нігті блоком.
  3. Знімаємо з нігтів залишки пилу та знежирюємо їх.

І, наприкінці покриваємо нігті глянцевим гелем і відправляємо їх для полімеризації в УФ-лампу – дві хвилини та чудовий ажурний дизайн готовий.

Милі жінки, зверніть увагу, що ажурний френч необов'язково має бути виконаний у білому кольорі. Як варіант можна наносити на нігті кольорові гелі. Вибирайте тони, які вам подобаються і не забувайте ділитися з нами фотографіями.