Астроманікюр

Астрологія вже давно і надійно увійшла до нашого життя. Багато жінок вже знають, як правильно зробити манікюр відповідно до знаків Зодіаку . А я зараз розповім, як фарбувати нігті відповідно до зірок та місячного календаря.

nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdnyj manikjur, manikjur по астрології Манікюр та місячний календар

У багатьох життєвих ситуаціях ми приймаємо рішення, орієнтуючись на те, що кажуть зірки. Відповідно до них ми визначаємо, коли краще влаштовуватися на роботу, виходити заміж, їхати до моря і навіть йти до перукарні. Виявляється, зірки і щодо манікюру дають нам свої цінні та незамінні поради.

І, якщо за допомогою феншуя можна дізнатися, яким кольором гель лаку покривати нігті на кожному пальці, астроманікюр підкаже, як вибрати колір нігтів відповідно до дня тижня, в який Ви зібралися йти в салон.

nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdnyj manikjur, manikjur по астрології Отже, манікюр по днях тижня:

  • Понеділок – йому допомагає Місяць. Відповідно, у ці дні краще покривати нігті лаком білого або сріблястого кольору. це допоможе підкреслити жіночий початок.
  • Вівторок – це день войовничого Марсу. Якщо Ви хочете зарядитись додатковою енергетикою або збираєтеся приступити до активних занять спортом, пофарбуйте у цей день нігті яскраво-червоним лаком. Але, якщо наступного дня Ви маєте ділову зустріч, під час якої яскраві відтінки будуть недоречними, можете, як варіант пофарбувати нігті в пастельний, нюдовий колір і додати кілька червоних або червоних елементів - стрази, наклейки, стемпінг - підійде все. nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdnyj manikjur, manikjur по астрології
  • Середа – у цей день можна готуватися до сміливих райдужних експериментів. Можете покрити кожен ніготь окремим кольором і використовуватиме для цього всі кольори з величезного вибору палітри гель лаків.
  • Четвер - ідеально покривати ноги у фіолетові або сині тони.
  • П'ятниця – день рожевого та зеленого кольору. Причому бажано, щоб домінував саме рожевий тон.
  • Субота – день, коли манікюр робити зовсім не варто, краще дозволити нігтям відпочити.
  • Неділя – день жовтих тонів та манікюру у золотих відтінках. Це день Сонця і якщо ви пофарбуєте нігті у відповідні тони, то отримаєте від цієї планети додатковий енергетичний заряд. nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdnyj manikjur, manikjur по астрології

Крім цього, якщо при виборі відтінків манікюру слідувати порадам астрології, то можна використовувати ще одну пораду зірок. Основний лак потрібно вибирати відповідно до рекомендацій по днях тижня, а ось вибір додаткового – потрібно зіставляти з цілями.

  • до збільшення фінансових потоків – покриття великого пальця та мізинця має бути зеленим, синім або фіолетовим лаком;
  • для позитивних змін у особистому житті – покрийте нігті вказівного та безіменного пальців рожевим чи зеленим кольором;
  • для покращення здоров'я або лікування від травм – нанесіть на обидва середні нігті сірий лак. nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdnyj manikjur, manikjur по астрології

Отже, користуйтесь порадами зірок і нехай вони принесуть Вам удачу. Якщо ж у Вас є якісь рекомендації з приводу того, що говорить астрологія з приводу манікюру, розкажіть нам у коментарях.