Астроманікюр

Астрологія вже давно і надійно увійшла до нашого життя. Багато жінок вже знають, як правильно зробити манікюр відповідно до знаків Зодіаку . А я зараз розповім, як фарбувати нігті відповідно до зірок та місячного календаря.

nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdny manikjur, manikjur по астрології Манікюр та місячний календар

У багатьох життєвих ситуаціях ми ухвалюємо рішення, орієнтуючись на те, що говорять зірки. Відповідно до них ми визначаємо, коли краще влаштовуватися на роботу, виходити заміж, їхати до моря і навіть йти до перукарні. Виявляється, зірки і щодо манікюру дають нам свої цінні та незамінні поради.

І, якщо за допомогою феншуя можна дізнатися, яким кольором гель лаку покривати нігті на кожному пальці, астроманікюр підкаже, як вибрати колір нігтів відповідно до дня тижня, в який Ви зібралися йти в салон.

nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdny manikjur, manikjur по астрології Отже, манікюр по днях тижня:

  • Понеділок – цим днем опікується Місяць. Відповідно, у понеділок краще покривати нігті лаком білого або сріблястого кольору. це допоможе підкреслити жіночий початок.
  • Вівторок – це день войовничого Марса. Якщо Ви хочете зарядитися додатковою енергетикою або збираєтеся розпочати активні заняття спортом, пофарбуйте цього дня нігті яскраво червоним лаком. Але, якщо наступного дня у Вас буде ділова зустріч, під час якої яскраві відтінки будуть недоречні, можете як варіант пофарбувати нігті в пастельний, нюдовий колір і додати кілька червоних або червоних елементів - стрази, наклейки, стемпінг - підійде все. nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdny manikjur, manikjur по астрології
  • Середа – у цей день можна готуватися до сміливих райдужних експериментів. Можете покрити кожен ніготь окремим кольором і використовувати для цього всі кольори з величезного вибору палітри гель лаків.
  • Четвер - ідеально покривати ноги у фіолетові або сині тони.
  • П'ятниця – день рожевого та зеленого кольору. Причому бажано, щоб домінував саме рожевий тон.
  • Субота – день, коли манікюр робити зовсім не варто, краще дозволити нігтям відпочити.
  • Неділя – день жовтих тонів та манікюру у золотих відтінках. Це день Сонця, і якщо Ви пофарбуєте нігті у відповідні тони, то отримаєте від цієї планети додатковий енергетичний заряд. nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdny manikjur, manikjur по астрології

Крім цього, якщо при виборі відтінків манікюру прислухатися до порад астрології, то можна використовувати ще одну пораду зірок. Основний лак потрібно вибирати відповідно до рекомендацій по днях тижня, а ось вибір додаткового – потрібно коригувати поставленими перед собою цілями.

  • до збільшення фінансових потоків – покриття великого пальця та мізинця має бути зеленим, синім або фіолетовим лаком;
  • для позитивних змін в особистому житті – покрийте нігті вказівного та безіменного пальців рожевим чи зеленим;
  • для покращення здоров'я або лікування від травм – нанесіть на обидва середні нігті сірий лак. nogti i zvezdy, lunnyj manikjur, astromanikjur, nogti i zvezdy, zvezdny manikjur, manikjur по астрології

Отже, користуйтесь порадами зірок і нехай вони принесуть Вам успіх. Якщо ж у Вас є ще якісь рекомендації щодо того, що говорить астрологія щодо манікюру, розкажіть нам у коментарях.